Zimní putování z Čelechovic do Čelechovic

TJ Sokol Čelechovice na Hané pořádá v sobotu Zimní putování z Čelechovic do Čelechovic přes vrchol Kosíře. Start od 8.30 do 11.00 hod. v sokolovně. Startovné 20,- Kč. Občerstvení zajištěno.

Odpolední bruslení u farmy

Rybník u farmy v Horním Štěpánově bude hostit v sobotu 26. ledna zajímavou akci. Od 14 hodin se bude bruslit, soutěžit a dovádět. Občerstvení i večerní osvětlení zajištěno. 

V Alojzově zahajují tradici

Nový běžecký závod bude už od soboty na mapě Prostějovska. Tentokrát se běžci z okolí budou sjíždět do Alojzova, kde proběhne 1. ročník Alojzovských kopců. Akce je určena jak pro dospělé, tak pro malé děti, které čeká 500metrový běh. Starší závodníci pak budou muset zdolat buď čtyř nebo až odsmi a půl kilometrovou trasu. Hlásit se lidé mohou přes telefon 728 321 554. Startovné je dobrovolné.

Vodníkova Hanička

Loutkové divadlo Kašpárkovi kamarádi uvádí v sobotu 26. ledna svou letošní premiéru - Vodníkova Hanička. Začátek v 15 hodin v sokolovně Olšany u Prostějova. 

Putování se Zimní královnou

Vycházka zimní krajinou nejen pro rodiny s dětmi. Cestou čeká účastníky objevování krás zimní přírody, hravé úkoly pro děti i dospělé a ledové překvapení. Z Mostkovic se vyjde na hráz přehrady, v lomech na Záhoří dojde na ohřátí u ohýnku a zkontrolují se studánky. Sraz v sobotu ráno v 8.45 v Mostkovicích u autobusové zastávky Kino. Návrat z Domamyslic prostřednictvím MHD po třinácté hodině.

Maškarní rockový bál

Dámy v noblesních róbách, muži ve fracích? Zapomeňte! Tradiční Maškarní bál v Určicích je plesem ze zcela jiného soudku. Místní dobrovolní hasiči ho pořádají již po deváté. Sálem určické sokolovny duní metalová hudba skupiny Quercus a návštěvníci jsou oděni do nejrůznějších kostýmů. Čím strašidelnější, tím lepší. Originální akce začíná v sobotu od 20 hodin.

Hudební večer na Zlechově

Přijďte si v pátek zatančit nebo si poslechnout živou hudbu DUA Hvězda, které zahraje známé české i světové hity od 60. do 90. let minulého století. Předem si můžete rezervovat nejen stůl k sezení, ale i odvoz na akci a zpět. Vstup je zdarma a začíná se v osmnácht hodin.

Plesy o víkendu 25.-26.1. 2019

PÁTEK 25. LEDNA
Ples SOŠ Prostějov, Společenský dům Prostějov
Ples OA Prostějov, Národní dům Prostějov
Myslivecký ples, Kulturní dům Čelčice

SOBOTA 26. LEDNA
Hanácký ples – Velký Kosíř, Sokolovna Kostelec n. H.
Hasičský maškarní ples, Sokolovna Určice
Společenský ples, Sokolovna Dubany
Sportovní ples, MFB Čechy pod Kosířem
Myslivecký ples, Sokolovna Ptení
Hasičský bál, Sokolovna Němčice n. H.
Farní ples, Kulturní dům Pivín
Fotbalový ples, Sokolovna Čechovice
Hasičský ples, Společenský dům Dětkovice

Alfa Protivanov, podnikatelský ples; Kulturní dům Malé Hradisko