Dobývání hradu Plumlov

Tři dny šermířských soubojů můžete vidět od pátku do neděle na hradě Plumlov. Všechny dny pro vás budou připravena denně od 9.30 do 18 hodin vystoupení šermířských skupin včetně velké bitvy, která vypukne vždy od 13.30. Na místě uvidíte také kovářské řemeslo mistra Jakuba. Vstupné je 140 korun.

Oživlí duchové

Čechy pod Kosířem, pátek a sobota 5. a 6. července
Na kostýmované prohlídky zámku v Čechách pod Kosířem se mohou vydat zájemci o tomto víkendu. Tématem svátečních prohlídek jsou oživlí duchové. Interiéry každou celou hodinu provedou původní obyvatelé zámku, kteří se rádi podělí o zajímavosti ze svého života i zámecké historie. Rezervace na 773784110.

Trabant sraz Morava

Majitelé a obdivovatelé značek Trabant, Wartburg a dalších vozidel koncernu IFa zbystřete! V autokempu Žralok na Plumkovské přehradě se můžete těšit na setkání těchto jedinečných vozidel. Akce se uskuteční 5. - 7. července.

Jelen na Plumlovské přehradě

Přijďte si poslechnout písně populární české skupiny Jelen a zažít večer plný zábavy. Koncert se uskuteční v v sobotu 6. července na Plumlovské přehradě na pláži U vrbiček. Začátek koncertu v 19.30. Vstupné v předprodeji 390 korun, na místě 450 korun.