PODÍVEJTE SE NA POSTUPNOU PROMĚNU LENKY DOSTÁLOVÉ A HLASUJTE V ANKETĚ VPRAVO, JAK SE PODLE VÁS KADEŘNÍKOVI JEJÍ PROMĚNA VYDAŘILA

1. Lenka Dostálová, maminka dvou dětí z Vrbátek, se přihlásila do Proměny Prostějovského týdne, aby vyzkoušela, co s ní dokáže udělat odborník. „Mám ráda změny. Pořád koukám na internet nebo do různých časopisů. Nikdy ale výsledek nebyl takový, jak bych si představovala,“ přiznala Lenka.

Proměna Lenky Dostálové

2. Kadeřník Tomáš Palatka seznámil výherkyni Lenku hned v úvodu se svým plánem na její proměnu. Lenka byla svolná se vším. „Jediné, co nechci, je ježek,“ prosila. Tomáš a jeho kolegyně Míša se nakonec rozhodli pro hnědý přeliv. Několik proužků navíc zvýrazněný fialkovou barvou.

Proměna Lenky Dostálové

3. Tomáš zvolil propracovaný, lehce elegantní střih oživený ofinou. Lence se vlasy od přírody vlní, takže si vlasy nebo alespoň ofinu bude muset upravovat žehličkou. „Tu mám doma, takže to pro mě nebude žádný problém,“ řekla Lenka, která má kvalitní a velmi husté vlasy.

Proměna Lenky Dostálové

4. Kadeřnice Lence její nově obarvené a sestříhané vlasy vysušila přes kulatý kartáč. Poté je ještě upravila žehličkou a zafixovala lakem. Vlasy tak získaly objem a lesk. Díky skvělému střihu vydrží stejný tvar až do příští návštěvy kadeřníka.

Proměna Lenky Dostálové

5. Kadeřník Tomáš Palatka zvolil líčení v odstínech lesních plodů, které k typu Lenky nejvíce sedne. Jemně fialkové stíny podtrhly její velké hnědé oči. Kvalitní korektor pak zakryl kruhy pod očima. Na rty nanesl Tomáš jahodový lesk, který dodal Lenčiným rtům ten správný objem.

Proměna Lenky Dostálové

6. Lenka získala kromě nového účesu a nalíčení i poukázku od firmy In Cosmetics na odběr kosmetiky Flormar v hodnotě pět set korun dle vlastního výběru. Vybrat si může z velkého množství kvalitních make-upů, očních stínů, lesků na rty nebo i laků na nehty.

Proměna Lenky Dostálové

7. Proměněná Lenka Dostálová je se svým novým vzhledem moc spokojená stejně jako tým odborníků, který ji líčil a upravoval vlasy. Jejich barva i střih ještě zvýraznily Lenčiny oči a rozzářily obličej. Jednoduché líčení pak zvládne sama.

Proměna Lenky Dostálové
Lenka: Cítím se skvěle. Takovou změnu jsem popravdě ani nečekala. Mile mě překvapilo, jak dobře vypadá ofina. Dřív jsem si totiž myslela, že mi moc nesluší. Jako maminka dvou malých dětí si nemůžu dovolit žádné časově náročné experimenty v líčení. Proto jsou tipy na lehký make-up k nezaplacení. Budu se snažit, abych si tento styl udržela.
Tomáš: Mým hlavním cílem bylo podtrhnout Lenčiny pěkné rysy. Proto jsem nevolil žádný extravagantní účes nebo náročné líčení, a to i s ohledem na její rodinný stav. Maminka dvou malých dětí potřebuje hlavně jednoduchost. Přesto může chodit krásně upravená. Chce to jen trochu času, zručnosti a zkušeností.