PODÍVEJTE SE NA POSTUPNOU PROMĚNUEVY MRHÁLKOVÉA HLASUJTE V ANKETĚ VPRAVO, JAK SE PODLE VÁS KADEŘNÍKOVI JEJÍ PROMĚNA VYDAŘILA

1. Pětadvacetiletá Eva Mrhálková z Určic se přihlásila do Proměny Prostějovského týdne, aby dovršila dosavadní změny ve svém životě. S těmi začala, když nedávno odešla z Oděvního podniku a rozhodla se zabrousit do oblasti zdravé výživy. Nyní pracuje jako telefonní operátorka.

Proměna Evy Mrhálkové

2. Kadeřník Tomáš Palatka hned v úvodu seznámil Evu se svým plánem na její proměnu. Verdikt zněl jasně: Ostříhat a obarvit na rezavo. Eva váhala do doby, než ji zkušený odborník vysvětlil, že právě k jejímu typu se kratší střih a vlasy s nádechem rezavé barvy budou hodit.

Proměna Evy Mrhálkové

3. Dobrý střih vlasů a barva sedící k typu pleti je základ. Tomáš polodlouhé vlasy čtenářky Evy vzadu postupně sestříhal, a to téměř nakrátko, ve předu nechal vlasy delší, jen je lehce je prostříhal. Eva má poměrně husté rovné vlasy, takže s jejich úpravou nebude mít žádnou starost.

Proměna Evy Mrhálkové

4. Po úpravě vlasů přišel na řadu make-up. Eva má bezchybnou pleť, takže s jejím sjednocením mnoho práce nebylo. Tomáš proto použil lehký make-up. Oči ji orámoval hnědou tužkou a pomocí stínů ve zlatavé a hnědé barvě zvýraznil barvu očí. Na rty použil jemný lesk.

Proměna Evy Mrhálkové

5. Eva získala kromě nového účesu a nalíčení i poukázku od firmy In Cosmetics na odběr kosmetiky Flormar v hodnotě pět set korun dle vlastního výběru. Eva si může vybrat z velkého množství kvalitních make-upů, očních stínů, lesků na rty nebo i laků na nehty.

Proměna Evy Mrhálkové

6. Kadeřník Tomáš Palatka vytvořil Evě na čerstvě ostříhaných a obarvených vlasech dva druhy účesu. Jeden do hladka vyžehlený s pěšinkou na levou stranu. Tento ležérnější účes se hodí do práce nebo na slavnostnější příležitost.

Proměna Evy Mrhálkové

7. V rozcuchaném, více extravagantním účesu vypadá Eva opravdu sexy. Barva i střih jí zvýraznily oči a rozzářily obličej. Ani úprava tohoto účesu nebude podle odborníka nijak složitá. Stačí do vlasů vetřít trochu gelu a zafixovat lakem. Teď už bude jen na Evě, jakou variantu zvolí.

Proměna Evy Mrhálkové
Eva: Původně jsem z plánu na krátké a rezavé vlasy byla trošku vyděšená. Chtěla jsem sice velkou proměnu, ale tak razantní zásah jsem si nedokázala představit. Teď jsem strašně ráda, že jsem do Proměny Prostějovského týdne šla. Účes, barva i líčení je perfektní, jsem nadšená. I příteli, mé rodině a okolí se moje proměna moc líbila.
Tomáš: U Evy jsem měl jasnou představu o její proměně hned od samého začátku. Její světlejší pleti a modrým očím rezavý nádech vlasů sluší. Radikální změnou byl střih. Eva teď díky němu vypadá více sexy. Jako by se z dívenky stala žena. Proto radím všem čtenářkám, nebojte se experimentovat. Budete mile překvapeny.