PODÍVEJTE SE NA POSTUPNOU PROMĚNU IVANY MAJAROVÉ A HLASUJTE V ANKETĚ VPRAVO, JAK SE PODLE VÁS KADEŘNÍKOVI JEJÍ PROMĚNA VYDAŘILA

1. Sedmatřicetiletá maminka Eva Dostálová ze Soběsuk se přihlásila do Proměny Prostějovského týdne, aby po deseti letech změnila své rovné dlouhé vlasy na praktický a moderní účes. „Téměř vůbec se nelíčím, proto bych ráda vyzkoušela, co by mi slušelo a jak se jednoduše upravit.“

Proměna Evy Dostálové

2. Eva má velmi kvalitní dlouhé vlasy. Kadeřník Tomáš Palatka její barvu oživil lehkým přelivem v barvě hořké čokolády. „Už dopředu jsme se s kadeřníkem domluvili, že mi nijak výrazně nezasáhne do barvy vlasů. Vím totiž, že světlé barvy mi nesluší,“ říká Eva.

Proměna Evy Dostálové

3. Dalším krokem k proměně bylo vytvarování obočí. Eva má totiž husté obočí, které však postrádalo tvar. Do jeho úpravy se pustila kosmetička Eliška Nováková ze slonu Sisi. Po deseti minutách tak získal obličej Evy docela jiný výraz.

Proměna Evy Dostálové

4. Po úpravě obočí se kadeřník Tomáš Palatka pustil do střihu vlasů. Eva má velmi husté vlasy, proto jí je lehce prostříhal. Získaly tak tvar a lehkost. „Skvělé je, že mi zůstaly delší vlasy, na které jsem zvyklá. Ani s úpravou účesu nebudu mít žádný problém,“ pochvalovala si Eva.

Proměna Evy Dostálové

5. Tomáš Palatka naší čtenářce Evě sjednotil barvu pleti lehkým make-upem. Pod oči a kolem nosu nanesl o odstín světlejší korektor, který zamaskuje tmavší místa, případné kruhy pod očima, či vrásky. Vše zafixoval pudrem a přidal růž na tváře. Oči orámoval modrošedým stínem.

Proměna Evy Dostálové

6. Eva získala kromě nového účesu a nalíčení i poukázku od firmy In Cosmetics na odběr kosmetiky Flormar v hodnotě pět set korun dle vlastního výběru. Eva si může vybrat z velkého množství kvalitních make-upů, očních stínů, lesků na rty nebo i laků na nehty.

Proměna Evy Dostálové

7. O několik let mladší Eva Dostálová po proměně. Sestříhané lesklé vlasy a precizní make-up čtenářce Evě sedl. Od Tomáše Palatky dostala i několik tipů, jak o své vlasy dál pečovat, dokonce se domluvili, že k němu přijde, až vlasy dorostou. Dobrý střih je potřeba pravidelně udržovat.

Proměna Evy Dostálové

Eva: Mám radost. Proměna vyšla podle mých představ. Stejně spokojená snad bude i moje rodina, hlavně manžel a dcerka. Mně osobně se moc líbí barva i účes. Líčení je také perfektní, jen nejsem zvyklá se tolik malovat. Těším se, až si vyberu poukaz na kosmetiku, kterou jsem. Proměně vyhrála. Chci o sebe pečovat.
Tomáš: Eva má jako jedna z mála žen opravdu velmi kvalitní husté vlasy. Málokdy se taková kvalita vidí. Bohužel nebo bohudík je to většinou zásluhou dědičnosti. Ani správná péče však není zanedbatelná. Evě jsem ukázal, že se nemusí bát i výraznějšího líčení. Nemusí se bát experimentovat s barvami.