Do Prostějova se Pachman vrací pravidelně.

"Jsem velmi rád, že se i letos v době adventní opět vracím do našeho milého Prostějova a do krásného Husova sboru. Letošní adventní koncert bude mít podobu vánoční hry o narození Ježíše Krista, kterou připomeneme křesťanskou podstatu Vánoc," svěřil se Deníku Richard Pachman a pokračoval: "Naše adventní koncerty v Prostějově mají více než dvacetiletou tradici. Vedle mých autorských adventních písní a českých i latinských koled zazní i několik novinkových písniček a nebudou chybět ani známé koledy. V programu se s Ditou zastavíme se i u audioknihy Tylda, kterou jsme nedávno natočili společně s herečkou Libuší Švormovou a hercem Dušanem Sitkem."

Úctyhodné jubileum v podobě společně prožitého manželství v délce šedesáti let, stvrdili svým obnoveným manželským slibem Jan a Zdenka Vysloužilovi. 3.12. 2022
60 let spolu! Zdenka a Jan obnovili na prostějovské radnici diamantový slib

Tylda se z velké části odehrává v Olomouci, kde se dvojice Richard Pachman a Dita Hořínková představí v Husově sboru již v pátek 16. prosince.

Adventní turné pomáhá dětem. "I letos bude výtěžek z turné věnován Dětskému centru v Choceradech," uzavírá Richard Pachman.

Adventní koncert - Příběh zrození, se uskuteční prostějovském Husově sboru v sobotu 17. prosince od 17 hodin.