Soutěžící programu redukce váhy, který si připravilo prostějovské Centrum sportovní a preventivní medicíny, průběžně získávají ceny, kromě toho, že nejčastěji vyhrává jediný mužský zástupce čtyřčlenné soutěžní skupiny Jiří Bílek, Jana Zaorálková už má doma díky průběžným úkolům powerball i gumu na cvičení, kterou získala za vytvoření jednoho z nejvyváženějších jídelníčků.

„Dolů šlo už nějaké to kilečko, ze 103 kilo je 96, ale zatím jsem v průběžných soutěžích nic nevyhrála, informovala Martina, která ale říká, že se cítí daleko líp, navíc má podporu i doma.

„Přítel si se mnou dal i celozrnné špagety s rybou, nemá to moc rád, ale snědl to," dodává Martina Thomanková, která si třeba v pátek zašla s rodinou zabruslit na zimní stadion.

„Neřesti jako brambůrky, čokoláda mi už nic neříkají, co jsem si jedině koupila byla 74% hořká čokoláda, kterou jsem nikdy nejedla, té mi stačí tak jeden čtvereček," říká Jana.

Cvičení v rámci programu soutěžícím pomáhá.

„Celkově se díky cvičení cítím líp, jím pravidelně po 3 – 4 hodinách a začala jsem si zvykat na zeleninu," prozradila Jana. „Myslím, že je to vše o zvyku," dodává. „Občas si zajezdím na rotopedu nebo se projdu přírodou. Co ale skutečně dodržuji je jídelníček, kolegové v práci si ze mě dělají už legraci, ale to mě neodradí," říká Jiří, který uspěl ve většině průběžných soutěžích, na kontě už má ceny v podobě masáží či míčů na cvičení.

„Minulý týden jsme si měli sestavit jídelníček, měl jsem jeden z nejlepších, obsahoval zeleninu, ovoce, ryby, luštěniny," pochlubil se Jiří s tím, že poslední z průběžných soutěží hlídala počet ujitých kroků.

Partneři projektu

Logo

Logo

Logo

Logo

Logo