„Myslím, že byl spokojeným zákazníkem. Říkal, že si odpočinul, a jak bude opět v Prostějově, zase se zastaví," popsala majitelka studia setkání s jedním ze soutěžících, kterému poskytla pro předchozí nordic walking sportovní masáž. Ta je nejen výborná pro sportovce, ale je vhodné ji zařadit po jakémkoliv cvičení.

„Po sportu by měl určitě následovat strečink, který je pro sportování důležitý, na druhém místě je pak masáž po cvičení. Díky ní se zrychlí krevní oběh a zároveň se zrychlí vyplavení kyseliny mléčné ze svalů, čímž se odstraní nahromaděná únava ze sportu," popsala Simona Valoušková, proč by lidé po sportu měli zařazovat kromě strečinku také sportovní masáž.

Studio Simony Valouškové ale neposkytuje pouze masáže. Posledních pár měsíců vás ve Studiu Harmonie ošetří třeba ultrazvukovou špachtlí pro hloubkové čištění pleti nebo zde dají vašim nehtům takzvaný shellack, aneb nalakují vám zde nehty šetrnou metodou až na čtrnáct dní pod UV světlem.

Simona Valoušková vybudovala studio doslova od píky.

„Začala jsem před patnácti lety s kosmetikou a před rokem jsem si k tomu přidala masáže. Nejprve jsem to chtěla dělat jen pro rodinu a známé, ale nakonec jsem se tím začala živit," odtajnila podnikatelka, která původně vystudovala úplně jiný obor.

„Chodila jsem na střední zemědělskou školu, protože jsem chtěla ke koním. Přemýšlela jsem, co dál, a zaujala mě kosmetika. Tak jsem si udělala dvouletou nástavbu jako kosmetička, kterou jsem ukončila maturitou," prozradila Simona Valoušková.

„Masážemi se dá spousta věcí zlepšit. Je úžasné, jak naše tělo funguje a jak je možné jednoduchými způsoby pomoci lidem ke zlepšení jejich duševního i tělesného zdraví," řekla masérka, která se také zabývá psychosomatikou.

„Stav těla a vnitřní stav člověka spolu velmi těsně souvisí. To, jak se člověk cítí uvnitř, se odráží na tom, jak vypadá navenek," vysvětlila Simona Valoušková, která poskytuje kromě sportovní masáže masáž medovou, čokoládovou, klasickou, havajskou či relaxační lávovými kameny, která například blahodárně působí na krevní oběh, nervovou soustavu a zlepšení celulitidy a bolestí kloubů. 

Jak si vedou soutěžící?

Tamara

Soutěžící Tamara

Tamara shodila celkově od začátku programu více než 5 kilogramů z toho 4,6 kilogramů tuků a 0,6 kilogramu svalové hmoty. Viscerální tuk (tuk vystélající břišní dutinu pozn. red.)se Tamaře také snížil.

Jana

Soutěžící Jana

Jana shodila celkově 3,5 kilogramů, z toho 0,7 kilogramu tuku, viscerální tuk (tuk vystýlající břišní dutinu pozn. red.) se Janě podařilo snížit. Jana shodila také 1,8 kilogramu svalové hmoty, což není podle Ilony Pánkové úplně ideální.

Jiří

Soutěžící Jiří

Jiří shodil celkově 7,4 kilogramu z toho 7,9 kilogramu tuku, podařilo se mu nabrat 1,6 kilogramu svalové hmoty a Jiřímu se také podařilo snížit viscerální tuk. 

Martina

Soutěžící Martina

Martina shodila celkově 10,6 kilogramu z toho 6,5 kilogramu tuku a 4 kilogramy svalové hmoty, viscerální tuky Martině také poklesly. Za poklesem svalové hmoty u Martiny podle Ilony Pánkové stojí nárazové hladovky, jinak ale podle lektorky soutěžících Martina skvěle zvládá pohyb.

Partneři soutěže

Logo

Logo

Logo

Logo

Logo