„Zlatou medaili z mistrovství v hip hopu si v kategorii duo dětí vytančili sourozenci Radek a Alice Flajsarovi,“ prozradila šéftrenéra a choreografka taneční školy Kateřina Hubená. „Medailí jsme si ale dovezli více, a díky tomu jsme se stali nejúspěšnější taneční školou, takže jsme s výsledkem spokojeni,“ dodala Hubená.

Tanečníci zazářili také na světovém šampionátu ve street dance show ve Slovinsku.

„Získali jsme stříbrnou medaili v hlavní věkové kategorii, kterou nám vytančila skupina s názvem Inside Secret ve složení Ondřej Berka, Alexandra Műllerová, Monika Nevrlá, Kristýna Hlostová, Yveta Kabilková, Markéta Možná a Denisa Pernicová,“ vyjmenovala šéftrenéra.

V konkurenci šestnácti set tanečníků z Finska, Ruska, Belgie, Itálie a dalších zemí slavily úspěch také nejmladší prostějovští závodníci v kategorii duetu.

„Sourozenci Flajsarovi se předvedli s choreografií ze slavného seriálu Simpsonovi a skončili na šesté příčce. A juniorské duo ve složení Valentýna Stejskalová a Klára Jachanová se umístilo na devátém místě,“ doplnila výčet úspěchů Kateřina Hubená.

Na pohybovou výchovu dětí a mládeže se Taneční škola Hubený zaměřuje od roku 1992. Její kurzy jsou určené pro všechny zájemce od tří let. Tanci se nutně nemusí věnovat závodně, ale jen rekreačně.

HANA MASAŘÍKOVÁ