Letošní dominanci potvrdil Krumsín. V kategorii mladších žáků udávají tón malí borci z Krumsína. V olšanských závodech oslavili dvojitý úspěch, když prvenství uzmul tým označený jako B před svými parťáky z áčka.

Tradiční rockový festival na jihu Prostějovska bavil všechny generace rockerů. 25.6. 2022
FOTO: Mlýnem ve Vrchoslavicích točily rockové pecky

Právě Krumsín B je i jasným vedoucím průběžného pořadí s 84 body, když z šesti závodů slavil čtyřikrát prvenství a dvakrát bral stříbro. Průběžnou druhou příčku hájí Soběsuky B s 56 body, třetí jsou o bod zpět Krumsín A.

Poněkud vyrovnanější je situace ve starším žactvu. První pozici drží v neděli druhý Senetářov s 58 body. Vítězství si z Olšan odvezl tým Krasice B, ale v celkovém pořadí jsou druzí jejich kolegové z áčka, když ztrácejí na Senetářov deset bodů. Třetí pozici celkově potvrdilo i v Olšanech stejným umístěním béčko Soběsuk.

Naprostými suverény mezi dorostenci jsou Senetářovští, kteří sice v Olšanech doběhli třetí, ale dohromady už mají čtyři výhry a 71 bodů. Dominanci dorostenců z Blanenska potvrzuje i průběžné druhé místo B týmu. Z nedělního vítězství se radovaly Drahany B, pro které je to první výhra sezóny. Druhé místo získal dorost Soběsuk, jenž je celkově třetí se 44 body.

Posledním předprázdninovým závodem bude v sobotu 2. července Hrochovská stodňa, která začíná v 10 hodin v Hrochově.