Přitom cílovou částku si kolektiv připravující film stanovil mnohem skromněji.

„Měli jsme obavy, abychom vůbec cílovou částku, která činila pětadvacet tisíc, splnili. Vůbec jsme nevěděli, jaká bude reakce veřejnosti. Lidé v okolí tím začali dá se říci i žít, na naší facebookové stránce máme čím dál více fanoušků. Díky tomu se to vše rozjelo a dosáhli jsme tedy částky, která nás velmi mile překvapila,“ svěřil se režisér Michal Grepl.

Vybranou částku pak autoři snímku, který se natáčí hlavně na vrahovickém fotbalovém hřišti, využijí nejen na zkvalitnění filmu, ale i na odměnách fanouškům.

„Přispěvovatelé dostanou odměny, které jsme jim slíbili, my si navíc budeme moci dovolit lepší techniku. Ono se to nezdá, ale viděl jsem například rozdíly, kdy se určité záběry natočily v horší verzi, kde není potřeba moc peněz, a ve verzi mnohem kvalitnější. Kvalita filmu rázem velmi poskočí, a to nejen co se týče obrazu, ale i zvuku,“ poodhalil Grepl, který zdůraznil, že film točí spolu s partou herců pro zábavu.

„Bude pak zajímavé srovnávat, jak ten náš film, který dělají v podstatě amatéři, obstojí v porovnání s filmy, které jsou profesionální a jejichž natáčení stojí třeba deset milionů,“ svěřil se amatérský režisér.