Konice – Blansko 0:0


Rozhodčí:
Hitzger. ŽK: Kleveta, Bednář, Šíp, Slanina, Richter. Diváků: 160. Sestava Konice: Kmecik – Šimek (46. Křeček), Rus, Voral, Bezecný – Režný, Michalčák (84. Coufal), Macháček, Skopal – Kobylík, Hlouš (59. Šimon).


Ve vyrovnaném duelu měli hosté mírně navrch do poločasové pauzy a domácí po ní. Z pěti vyložených šancí (dvě Sokol, tři Blansko) se však ani jedna neujala a střetnutí tak dospělo k remízovému rozuzlení.

„Nebyl to moc pohledný fotbal, většinu času se hrálo mezi šestnáctkami. Šlo spíše o urputný boj bez většího množství zajímavých situací a výsledek proto považuji za odpovídající,“ uvedl trenér Sokola Karel Procházka. S bodovou ztrátou v domácím prostředí se dokázal srovnat. „Vždycky záleží na tom, co vám dovolí soupeř.

A Blansko nás hlavně do přestávky nepustilo v podstatě k ničemu. Až po změně stran šel výkon mužstva nahoru, bojovného a dost agresivně hrajícího protivníka jsme ale nepřekonali. Musím říct, že se mi hosté svým pojetím líbili a bod si zasloužili. My se pořádně nedostali ke svému kombinačnímu stylu hry.“