Na školský ples mohou zavítat milovníci tance v pátek od dvaceti hodin do sokolovny v Mostkovicích, kde se o dobrou náladu bude starat skupina Galaxy.

Už po šestnácté se koná v sobotu v Čechách pod Kosířem Společenský ples.

„K tanci a poslechu hraje hudba Duo Toman z Kostelce na Hané, nebude chybět ani bohatá tombola," lákají organizátoři. Ples startuje v Multifunkční budově pro kulturu a sport od dvaceti hodin.

Tancechtiví mohou v sobotu vyrazit hned na několik hasičských bálů. Jeden z nich pořádají i v Dětkovicích.

„K tanci a poslechu zahraje skupina Melody, připravená je bohatá tombola a občerstvení," pozval Martin Knichal a dodal, že akce se koná od dvaceti hodin v obecním sále. Šestý hasičský bál mají na programu v sokolovně v Němčicích nad Hanou, v kulturním domě v Kralicích na Hanou či v Brodku u Konice, kde se koná v místním kulturním domě už podvacáté.

Na zvěřinové speciality, diskotéku a předtančení se mohou těšit všichni, kteří v sobotu přijdou na sokolský ples do sokolovny ve Smržicích.

Nudit se nebudou ani ti, kteří zavítají v sobotu na druhý ročník Dvoreckého bálu. Koná se od dvaceti hodin v obecním domě, zatančit si můžete na hudbu seskupení Endemit Trio. Vystoupení mažoretek z Nezamyslic a hudbu skupinu De-To z Kojetína slibuje už pátý ročník obecního plesu, který se koná v sobotu od dvaceti hodin v místním kulturním domě.

Na své si přijdou i nejmenší, pro které si v neděli v Němčicích nad Hanou připravili Královský karneval.

„Komu se podaří splnit všechny zadané úkoly a osvobodit princeznu ze spárů zlého čaroděje, neodejde bez odměny," lákají organizátoři. Karneval startuje o půl třetí v místní sokolovně.