Živé vystoupení oblíbené dvojice Alfonse a Mariana se uskuteční ve Společenském domě. Jejich koncerty bývají velmi energické i zábavné. O humornou stránku se stará mladší z dvojice Marián a svým vtipným vyprávěním pobaví vždy celý sál.

Hudební část koncertu je tvořena především novými skladbami, ale i osvědčenými staršími hity. Aktuální turné se jmenuje podle nového CD s názvem „JEDINÁ“.

Duo Jamaha tedy přichází s novým programem. Jejich hudební styl se dá charakterizovat jako pop-zábava od lidovek až po moderní hudbu a je určený pro všechny věkové kategorie. Toto všechno je pak okořeněno pravým záhoráckým humorem!

Zlidovělé, ale i moderní domácí a zahraniční hity pak většinou nadšeně zpívá celý sál. Tak neváhejte a přijďte se přesvědčit v úterý 12. října 2021 od 18:00 hodin do sálu Společenského domu v Prostějově.

Prostějovský deník připravil soutěž o volné vstupenky. Stačí jen správně odpovědět na níže položenou otázku a doufat, že se na vás usměje štěstí při losu. V hře je 10 volných vstupenek.

OTÁZKA: Kolik získalo Duo Jamaha platinových desek?
Správné odpovědi zasílejte na e-mail: zdenek.vyslouzil@denik.cz do předmětu uvádět SOUTĚŽ JAMAHA. Výherci budou zpětně kontaktováni.
Uzávěrka soutěže v úterý 12. října 2021 do 12 hodin.