„Nenechali jsme kámen na kameni, takže se připravte na zcela nový luxusní interiér s nejmodernějšími LED a laserovými technologiemi, kvalitní světla i zvuk na tanečním parketu a pečlivě vybraný personál," lákají pořadatelé.

close Video dance club DCM na Olomoucké ulici v Prostějově zoom_in

Dva bary nabídnou značkové drinky, známé cocktaily a novinkou budou litrové maxidrinky.

Na čtyřech velkoplošných projekcích a dvou obřích monitorech objevíte videoklipy a profesionální animace.

Muzika pro každého

Z muziky si vybere každý. Pořadatelé slibují hudbu od disco klasiky po nejžhavější novinky hudební scény.

Na sobotní večer si pořadatelé připravili překvapení pro všechny, co se narodili kterýkoliv den v měsíci listopadu. Když u vchodu prokážete listopadové datum narození, budete mít vstup zdarma a navíc na prvních dvacet čeká dárek.

„Prvních dvacet z vás získá konzumačku v hodnotě 100 nebo 200 korun nebo láhev sektu či cocktail zdarma," prozradil programový manažer DCM Jaroslav Weinlich.

V montérkách vstup zakázán :-)

Vstup na diskotéku je povolen až od osmnácti a pořadatelé také dbají na společenskou úroveň.

„Z důvodu zaručení základní společenské úrovně je k nám zákaz vstupu v teplácích, maskáčích, a montérkách," nárokují si pořadatelé, kteří se těší na vaši návštěvu.

SOUTĚŽ První tři čtenáři, kteří se dnes (ve středu 20. 11.) v 15.00 hodin dovolají do redakce na tel. číslo 582 310 321 a správně odpoví na soutěžní otázku, získají v tom pořadí, ve kterém se dovolají, tyto ceny: 1. cena vstup zdarma na všechny akce DCM pro 1 osobu po dobu 1 měsíce. 2. cena konzumace ve výši 200 Kč (nevztahuje se na cigarety). 3. cena vstup zdarma pro 2 osoby. Otázka zní: Kdy se otevírá video dance club DCM?

close Video dance club DCM na Olomoucké ulici v Prostějově zoom_in