Rozmanitá nabídka občerstvení a vyžití pro děti už po roce fungují.

"Už se pomalu rýsuje dětský koutek, bude tam umělá travička a různé atrakce. Dvě nafukovací trampolíny už fungují, stejně jako velké pískoviště. Máme i originální střelnici, ve které se střílí paintballovými náboji," představuje rodící se areál Radim Slepánek, který si v loňském roce rozlehlý prostor pláže U Valáška pronajal na dvacet let.

Hudební projekce budou mít cihlový parket, zájemci mohou i grilovat.

"Taneční parket je zhotoven ze starých cihel, hned vedle něj je natažená elektrika a stát tam bude pódium. O něco výše bude veřejné ohniště, místo bude částečně zastřešené," ukazuje Slepánek na základní konstrukci.

Zajímavostí celého projektu je, že prakticky vše je zhotoveno buď ze starých trámů, bouraných cihel nebo dřevěných bubnů po elektrokabelech.

"Do budoucna bychom chtěli oživit volejbalové hřiště a počítáme i s paintballovým hřištěm. Naším cílem je aby se z celého areálu stal multižánrový," dodává nájemce.

Cykloška areál má otevřeno denně a nabízí například i půjčovnu paddleboardů.

"Chodíme se na procházky a mně i dětem se tu líbí. Pískoviště hned u vody je pro prcky super nápad," říká například Jana Žáková z nedalekého Plumlova.