"V první řadě chceme upozornit širokou veřejnost, kterou ještě zajímá prostějovský fotbal, na jednu podstatnou skutečnost: všichni lidé pracují ve prospěch oddílu v průměru za 1500 korun měsíčně a věnují přitom víc než 60 hodin každý měsíc dětem z celého regionu. Navíc jejich práce obnáší zodpovědnost za přibližně 20 mládežníků v každém družstvu," píše předseda 1. SK Jiří Kocourek v otevřeném dopisu pro náš Deník. Co se vlastně děje v prostějovském fotbale? V jakých podmínkách pracují lidé v 1. SK a s jakými problémy jsou nuceni se potýkat?

Ministerstvo životního prostředí varuje před poškozeným ovzduším. Prostějov na tom není ve srovnání s ostatími městy vůbec dobře. Mají Prostějované ještě vůbec šanci dýchat čerstvý vzduch?

Pornografické video výrazným způsobem upozornilo na existenci informačního kiosku prostějovské radnice. Je už tato kauza uzavřena? Věnují se jí vůbec ještě policisté?

Házenkáří TJ Sokol Kostelec na Hané válí a coby nováček soutěže si 6. kole 1. ligy házené mužů vedli lépe než TJ Sokol II Prostějov. Jakého úspěchu dosáhli?

Slavnou ostravskou kapelu Buty, která v pátek vystoupila v prostějovském klubu Apollo 13, vždy charakterizovali hravost, lehkost a smysl pro nesmysl. Projevily se tyto vlastnosti i v rozhovoru, který se nám se dvěma jejími členy podařilo pořídit? Věřte, že ano! Na ostatní otázky najdete odpovědi ve středečním Prostějovském deníku.