„Kdo bude chtít, může se zúčastnit závodů v pití piva, v hodu pivním sudem do dálky, pivního běhu a dalších soutěží. Vítěz se dočká atraktivní prémie, vyzkouší si bodypainting na nahé dívčí tělo," láká na zámek Kateřina Jenešová z Klubového zařízení.

Nádvoří uvidí v akci siláka Ali Moroviče, krásku tančící s hadem a během slavností, které potrvají od deseti dopoledne do tří hodin ráno, si poslechnou několik kapel a písničkářů. Například Žárovky z Bridge Street, Ticho de Pre Cupé Band, Koňaboj, Sauria nebo Jiřího Hurycha. S příchodem noci jsou na programu ohňová show a pořadatelé slibují i půlnoční překvapení.

Pokud ještě nemáte na Slavnosti piva lístky, můžete je vyhrát v soutěži s Prostějovským deníkem. Prvních pět čtenářů, kteří se ve středu od 14 hodin (ne dříve!) dovolají na telefonní číslo 582 310 321, si může přijít do redakce (Vojáčkovo náměstí 3, Prostějov) pro dvě vstupenky.

Návštěvníci plumlovského zámku ovšem nepřijdou ani o Plumlovské vinobraní. Oblíbený podnik s bohatým programem je v plánu v sobotu 22. září. (das)