Návštěvníci se mohou těšit na poutavý program.

„Pro pány si připraví svůdné pole dance tanečnice z olomouckého studia Apokalips, dámy se budou moct pokochat přehlídkou plesových šatů," nastínil šéf organizačního týmu Tomáš Lázna.

Akce slavnostně odstartuje v osm hodin večer. Úvod bude probíhat v režii prostějovských tanečníků z Tanečního studia Free Dance, o dobrou atmosféru se po celou dobu postará brněnská kapela Kanci paní nadlesní.

„Zlatým hřebem večera pak bude předávání šeku zástupci speciální základní školy," upřesnila organizátorka Tereza Dokládalová. Zároveň dodala, že návštěvníci mohou přispět nejen svou účastí na charitativním plese, ale i nákupem losů do bohaté tomboly.

Třetím ročníkem charitativní akcí ožijí prostory Společenského domu na Komenského ulici v pátek 10. ledna. Vstupenky na akci si však mohou lidé koupit už nyní.

„K dostání jsou v Pizzerii U Hradeb na Školní ulici, v Koženém zboží Martina Matušů na náměstí T. G. Masaryka a v kavárně Planeta malého prince ve Společenském domě," vyjmenovali organizátoři. Milovníci tance zaplatí za vstup na akci sto padesát korun, studenti dají o padesátikoru­nu méně.

Sdružení Pomáháme tancem už uspořádalo dva charitativní plesy na podporu prostějovského onkologického oddělení, na kterých se podařilo dohromady vybrat 130 tisíc korun. Zároveň pomohlo i sedmiletému Kristiánovi z dětského oddělení prostějovské nemocnice, který trpí centrálním syndromem spánkové apnoe a je zřejmě odsouzen k doživotnímu pobytu v nemocnici.