"Chodíme sem pravidelně, těch ročníků už bylo tolik, že si ani nepamatujeme, kolikrát jsme zde byli. Vždycky se ale dobře pobavíme a potkáme se sousedy," prozradila starší manželská dvojice.

Událost, kterou pořádá obec Čelechovice na Hané, je největší akcí roku. Podílejí se na ní všechny místní spolky, od hasičů přes myslivce až po spolek rodičů čelechovické základní školy.

Hladem a žízní nikdo netrpěl

"Člověk ani neví, co by si dal. Samozřejmě pivo, ale k jídlu toho je opravdu hodně na výběr. Od makrel, přes dršťkovou, gulášek nebo kýtu na grilu. Hlavně se mi líbí, že nejsou nikde fronty, stánků je opravdu hodně," pochvaloval si Jiří, chlapík středního věku.

close Venkovní areál sokolovny v Čelechovicích na Hané hostil další ročník Zahradní slavnosti. Bavily se stovky lidí. 22.6. 2024 info Zdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil zoom_in

Bavily se i děti. Vyžití byla opravdu spousta. Dopolední závody v duatlonu, diskotéka, malování na obličej, tetování nebo dětská tombola. Po celé odpoledne se mezi drobotinou pohyboval i klaun s nafukovacími balonky.

Vrcholem společenské události byla i cenami nabitá tombola. Hlavní výhrou byla motorka. Vydařený den uzavřela taneční zábava se skupinou Roky z Přerova.

Vybrali jsme pro vás: