Bohatý program odstartuje v kempu Žralok čtvrt hodiny před 15. hodinou Míša Růžičková. Následovat bude vystoupení tanečníků a zpěváků Čiperkové a v 17 hodin bude zvolena Miss malá čarodějnice. Krátce před 18. hodinou se otevře soutěžní stezka čarodějnice Zelíny.

S večerem přijdou na řadu kapely Alkehol a Traktor, mezi koncerty bude čas na zapálení vatry a upálení čarodějnic. Závěr sobotní noci obstará skupina Kapriola. "Co se týče kapel, zase jsme se posunuli o stupínek výše. Doufám, že vše dopadne dobře. Základem je přízeň počasí," říká za organizátory Marek Otruba.

Čarodějnice v plumlovském kempu Žralok - 30. dubna 2019
Čarodějnice přistály ve Žraloku. Najdete na fotkách sebe či svou ratolest?

Parkování bude na louce nebo v areálu lukostřelců. "V areálu střelnice je zhruba 70 míst. K dispozici bude tradičně i louka u Soběsuk," informuje Otruba.

Novinkou je odvoz do Prostějova. Autobusy budou odvážet účastníky každou celou hodinu počínaje 20. hodinou s poslední jízdou o půlnoci. "Odjezd bude z autobusové zastávky na Tyršově náměstí u lva," doplňuje pořadatel.

Kemp Žralok v Plumlově na konci listopadu 2022
Kemp Žralok vyškrtl některé akce. Chystá soláry i zdražení

Vstupné činí 350 korun na místě, 300 korun v předprodeji. Děti do 14 let mají vstup zdarma. Předprodej vstupenek je na portálu SMSticket a také v recepci kempu Žralok, v plumlovské restauraci Pácl a v prostějovské prodejně Pivní nebe.

Pro čtenáře Deníku, kteří se chystají do Plumlova na Slet čarodějnic, je díky spolupráci se Spolkem Plumlovských nadšenců přichystána soutěž o 10 volných vstupenek. Stačí správně odpovědět na níže položenou otázku a doufat, že se na vás usměje štěstí při losu.

OTÁZKA: Kdo je zpěvákem skupiny Traktor?

Správné odpovědi zasílejte na e-mail: zdenek.vyslouzil@denik.cz, do předmětu uveďte ČARODĚJNICE. K odpovědi napište celé jméno a adresu.

Uzávěrka soutěže je v pátek 28. dubna 2023 do 14 hodin.

Podmínky soutěže se řídí našimi všeobecnými pravidly soutěží.