Pestrý program odstartuje o půl páté odpoledne vystoupením dívčí teenagerské skupiny Lollipopz. Brány kempu se pro veřejnost otevřou o hodinu dříve. Po Lollipopz bude následovat volba Miss malá čarodějnice a v 18.15 se otevře soutěžní stezka čarodějnice Zelíny.

V podvečer si na své přijdou i rockeři

Postupně se na pódiu vystřídají zvučné kapely Monkey Business, Horkýže Slíže a Koblizc!. "Každoročně se snažíme kapely obměňovat. Myslím, že letos si návštěvníci přijdou na své," komentuje šéf organizačního štábu Marek Otruba, ze Spolku Plumlovských nadšenců.

Slet čarodějnic ve Žraloku v rockovém hávu se skupinami Alkehol a Traktor. 29.4. 2023
Výběr Deníku: TOP 5 hudebních festivalů na Prostějovsku. Kdy, kde a za kolik

Řidiči budou moci využít k parkování louku u Soběsuk nebo areál lukostřelců přímo na hrázi Podhradského rybníka.

Odvoz do Prostějova se osvědčil

Autobusy budou odvážet účastníky každou celou hodinu, počínaje 20 hodinou. Poslední jízda bude hodinu po půlnoci. "Odjezd je z autobusové zastávky na Tyršově náměstí u lva," doplňuje Otruba.

Plumlovské pivní slavnosti v kempu Žralok s kapelami Dark Gamballe a Vitacit. 12.8. 2023
VIDEO: Ve Žraloku se tančilo a pilo. Pivní slavnosti osladil na závěr i Vitacit

Vstupné činí 350 korun na místě, 300 korun v předprodeji. Děti do 14 let mají vstup zdarma. Předprodej vstupenek je na portálu SMSticket a také v recepci kempu Žralok, v plumlovské restauraci Pácl a v prostějovské prodejně Pivní nebe.

Zdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil

Pro čtenáře Deníku, kteří se chystají do Plumlova na Slet čarodějnic, je díky spolupráci se Spolkem Plumlovských nadšenců přichystána soutěž o 10 volných vstupenek. Stačí správně odpovědět na níže položenou otázku a doufat, že se na vás usměje štěstí. Vyhrává každá 7 správná odpověď.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jaká skupina byla loňským headlinerem?
Správné odpovědi zasílejte na e-mail: zdenek.vyslouzil@denik.cz, do předmětu uvádět ČARODĚJNICE. K odpovědi napište celé jméno a adresu.Uzávěrka soutěže je v neděli 28. dubna 2024 do 18 hodin.