Přímo v Prostějově na čtyřech místech. V sobotu 1. dubna v biokoridoru Hloučela od ulice Pod Kosířem až po Močidýlka. Dále v okolí centra Mozaika, mezi ulicemi Drozdovická, Okružní a Určická. Uklízet se bude i ve Vrahovicích, sraz účastníků je ráno u mateřské školy ve Smetanově ulici. Ve Vrahovicích, přesněji v Čechůvkách se bude uklízet i o den později, v neděli 2. dubna.

Tradiční jarní úklidová akce přilákala v Prostějově okolo stovky dobrovolníků. Uklízelo se v biokoridoru Hloučela a za krasickým hřbitovem. 26.3. 2022
Hloučela vydala vrtačku, šaty či podprsenku, do úklidu se zapojila stovka lidí

Rukavice a montérky si navlečou i v regionu. V sobotu se sejdou brigádnici v Držovicích u hasičské zbrojnice. Ve stejný den se bude uklízet i v Klužínku, v Březském lese, Laškově nebo Slatinkách. Česko se bude uklízet i v Brodku u Konice, Lešanech, Stínavě, Hamrách, Plumlově nebo v Mostkovicích.

Makat se bude i na jihu

Pracovní sobotu si dále užijí v Krumsíně, Určicích, Vřesovicích, Hradčanech-Kobeřicích, Dobromilicích nebo Doloplazech. Ruku k dílu přiloží i ve Vrchoslavicích, Koválovicích-Osíčanech, Oplocanech a Kralicích na Hané. Lopaty a pytle vezmou do rukou v neděli 2. dubna zase v Tištíně.