Od 1. června se provoz sportovního a oddechového centra v Koupelkách řídí prázdninovým režimem. Do konce měsíce sice platí některá omezení, milovníky koupání to však neodradilo. „Jsem na mateřské dovolené a do aquaparku teď s dcerou chodíme každý den. Vodu máme rády obě, tak si užíváme,“ prozradila Jana Suchánková.

Během dopoledne navštíví aquapark v Krasicích na 250 lidí. K nim přibudou odpoledne ještě školáci a pracující lidé. V sobotu a v neděli jich bývá každý den okolo osmnácti set.

Protože atrakce, téměř sto metrů dlouhý tobogán a skluzavka, jsou neustále v obležení, zvažuje radnice možnost vybudování dalších dvou tobogánů.
„Veškerá technologická zařízení i bazén jsou už připravené. Už při výstavbě areálu s nimi projekt počítal, ale kvůli financím jsme jejich uvedení do provozu nechali na pozdější dobu,“ vysvětlil místostarosta Vlastimil Uchytil s tím, že vše opět závisí na penězích.

„Pokud atrakce, případně další plavecký bazén schválí zastupitelstvo a rada města, začnou stavební práce na podzim po ukončení letošní sezóny,“ dodal Uchytil.