V osmém kole zvítězilo téma:Jak nezaspat přechod z analogového signálu na digitální? Reportáž o tomto tématu najdete zde:

Zároveňjsmepro vás připravilinová témata devátého kola. Vybírat a hlasovat můžete v anketě vpravo tentokrát až do pondělí 9. listopadu.

1. Jaká je situace v regionu týkající se bezpečnostních prvků na dětských hřištích? Kdo se o ně stará?

2. Zajímají vás tipy na nevšední vánoční dárky? Jaké dárky budou letos v kurzu?

3. Jak je to s budoucností zámku v Čechách pod Kosířem? Bude mítOlomoucký krajna zvažované investice?

Máte nějaký vlastní zajímavý námět na zpracování? Napište nám o něm do následující diskuse nebo na email: redakce.prostejovsky@denik.cz

Vprvním kole ankety zvítězilo téma: Příprava hokejistů HK Jestřábi na sezonu. V souboji poměrně jasně porazilo zbylá dvě navržená témata.

Co jsme slíbili, to také plníme.

V druhém kole ankety zvítězilo téma: Zlepší se někdy dopravní obslužnost okrajových obcí?

V třetím kole ankety zvítězilo téma:Albert skončil. Čeká podobný osud i jiné supermarkety?

Včtvrtém kole ankety zvítězilo téma Existuje na školách elektronická šikana? Reportáž věnující se tomuto tématu najdete zde:

Vpátem kole ankety zvítězilo téma:Splňují festivaly a letní akce v regionu hlukové normy? Co na to obyvatelé oblastí, kterých se to týká? Reportáž k tématu najdete zde:

Všestém kole ankety zvítězilo téma:Prostějovsko a pokračující sklizeň. Jaké jsou či budou letošní výnosy zemědělských plodin? Reportáž o této problematice najdete zde.

V sedmém koleankety zvítězilo téma: Prašnost v ulicích. udělá s ní něco radnice?Reportáž o této problematice najdete zde: