V šestém kolenaší letní soutěže zvítězila sobrovským náskokem předzahrádkaHospůdky Na Chalupě v Hačkách,která po sečtení internetových, e-mailových a korespondenčních hlasů získala úctyhodných383 hlasů, předrestaurací Bělecký Mlýns91 hlasy. Na třetím místě skončilHostinec Na Koupališti v Nezamyslicích, který celkově získal11 hlasů.

Nyní vám nabízeme zahrádky, které soutěží vsedmém kole. HLASUJTE.

V parném létě není nad posezení na předzahrádce restaurace. Pod slunečníky a na čerstvém vzduchu chutná pivo, drink i jídlo mnohem lépe než uvnitř restaurace – i když klimatizované.

Navíc můžete pozorovat dění kolem sebe, případně pokřikovat na kolemjdoucí známé a zvát je k poklábosení. Předzahrádky jsou výhodné i pro cyklisty, kteří v nich absolvují občerstvovací přestávky. Svůj bicykl mají na dohled a nemusejí se bát, že o něj přijdou.

Svá specifika, své kouzlo, ale i své pravidelné štamgasty má každá předzahrádka na Prostějovsku. Nafotili jsme některé z nich a připravili pro vás soutěž předzahrádek.

O jejím vítězi rozhodnete právě vy!

HLASUJTE V NAŠÍ ANKETĚ VPRAVO NAHOŘE ( v rámcisedmého kola až do 15.9. do 12:00 )

Sedmé kolo je předposledním kolem naší soutěže. Příští týden vás čeká poslední osmé kolo a pak velké finále. Do toho postoupí vítězové jednotlivých kol a dvě předzahrádky s nejvíce hlasy z druhých míst.

Hlasy pro svoji oblíbenou předzahrádku, pro tu, kde se cítíte nejlépe a je tam nejlepší obsluha, můžete posílat také přímo do redakce Prostějovského deníku na adresu Vojáčkovo náměstí 3., 796 01, Prostějov nebo emailem na adresu: karel.rozehnal@denik.cz.

CHCETE SE ZAPOJIT A PŘISPĚT DO SOUTĚŽE? POŠLETE NÁM FOTOGRAFIE SVÉ OBLÍBENÉ HOSPŮDKY SE ZAHRÁDKOU! ZAŘADÍME JI.

Své fotografie, pokud chcete mít jistotu, že nebude vaše oblíbená předzahrádka vsoutěži chybět, můžete posílat na výše zmíněné adresy.

Po skončení soutěže do třech hospůdek, které dostanou nejvíce hlasů zavítáme a napíšeme o nich.

Martin Zaoral, Karel Rozehnal