Bál se o její život.

"Ve středu 11. listopadu 2020 jsme před dvaadvacátou hodinou přijali oznámení pětapadesátiletého muže o tom, že pohřešuje svou o rok mladší manželku. K ženě uvedl, že v poslední době ve větší míře požívá alkohol a on nyní má obavu o její život," informoval policejní mluvčí František Kořínek.

Kamarádka se jí nemohla zbavit.

Krajští kriminalisté rozkryli síť výrobců a distributorů pervitinu.
Muži z Kroměřížska organizovali síť výrobců a distributorů pervitinu

"Policisté obvodního oddělení Prostějov 1 ženu asi o hodinu později vypátrali v prostějovském bytě její známé, která ji do bytu původně pozvala, ale později se jí nemohla zbavit," doplňuje mluvčí Kořínek.

Rozlícenou ženu policisté zpacifikovali.

"Žena neuposlechla výzvy policistů, aby byt opustila a hrubě se na policisty obořila. Z důvodu ochrany okolí i ženy samotné ji policisté na místě s využitím donucovacích prostředků hmatů a chvatů zajistili a k vystřízlivění umístili do protialkoholní záchytné stanice," popisoval dramatický vývoj František Kořínek.

Téměř tři promile. Provedenou dechovou zkouškou u ní policisté změřili hodnotu 2,98 promile alkoholu v dechu. Pro své jednání je žena podezřelá z několika přestupků proti veřejnému pořádku. Za ty jí hrozí pokuta až do výše deset tisíc korun. 

Ve středu ráno došlo ke střetu Dacie s neosvětleným chodcem.
U Spalovny trefila Dacia chodce