Policie s ohledem na probíhající vyšetřování případ příliš nekomentovala. „Výsledky pitvy ještě neznáme. Musíme prověřit i variantu, zda muž nezemřel násilnou smrtí," uvedla policejní mluvčí Alice Musilová.

Případem se zabývají blanenští kriminalisté a hledají svědky. „Žádáme případné svědky, kteří se pohybovali v těchto místech v době mezi desátou večer a půlnocí, aby kontaktovali policii na tísňové lince 158 nebo na telefonu 974 631 353," doplnila Musilová.

Podle zjištění Blanenského deníku Rovnost se jednalo o pětašedesáti­letého primáře oddělení následné péče v boskovické nemocnici Milana K. „Je to pro nás zdrcující a velmi špatná zpráva. Byl to náš kolega, se kterým jsme byli v každodenním kontaktu. Bližší informace k tomu nevím, šetří to policie," řekl primář boskovického ARO Vladimír Zemánek.

Podobně tragická zpráva zasáhla i známého boskovického porodníka Jana Machače. „Jsem z toho hodně špatný. Byl to vynikající lékař a můj dlouholetý kamarád. Pro nemocnici je to velká ztráta," poznamenal Machač.