„Muž se koncem května a začátkem června na cyklostezce či v lesoparku třikrát obnažoval před ženami různého věku. Vybíral si zpravidla pozdní odpolední hodiny a klidná a tichá místa. Na ženy neútočil, ale z části obnažený se kolem nich pohyboval na jízdním kole," informovala mluvčí policistů Irena Urbánková a zároveň dodala, že muž se ke všem třem skutkům přiznal.

Překvapené školačky

Překvapení v podobě nahého muže zažily před necelými dvěma týdny u Základní školy Jana Železného i dvě třináctileté dívky.

„V pátek 21. června o půl osmé večer spatřily poblíž školy nahého muže, který před nimi vyskočil zpoza křoví a osahával si přirození," uvedla mluvčí městské policie Jana Adámková.

„Podle dívek se mělo jednat o muže vysokého okolo 180 centimetrů, který měl sportovní postavu. Na sobě měl pouze černou kuklu na obličeji, jinak byl bez oblečení," popsala muže Jana Adámková.

Dvaatřicetiletého muže, který kolem žen jezdil na kole, policisté stíhají na svobodě. Zda se jedná o stejného exhibicionistu, který obtěžoval dívky před základní školou, však policisté nepotvrdili.

„V této věci probíhá vyšetřování. Nemusí se však jednat o stejného pachatele, který se před ženami obnažoval na cyklostezce či v lesoparku," vyjádřila se Irena Urbánková.