Prostějovská zastávka Desmodu bude pouze jednou ze tří v České republice. Ostatní vystoupení v rámci klubového turné 2023 se uskuteční na Slovensku. Čtenáři Prostějovského deníku budou mít ojedinělou možnost užít si vystoupení excelentních slovenských muzikantů zdarma. Stačí jen správně odpovědět na níže položenou otázku.

Slovenská legenda Desmod v krnovském klubu Kofola v pátek 3. listopadu 2023
VIDEO: Ruky hore! Slovenská legenda Desmod si podmanila krnovskou Kofolu

Desmod je slovenská rocková skupina původem z Nitry. Na hudební scéně se úspěšně pohybuje již více než dvacet let. Desmod je sedminásobným vítězem slovenského Zlatého slávika a nejvýraznější osobností je zpěvák Mário ´Kuly´ Kollár. Nejznámějšími hity jsou songy Na Tebe závislý, Vyrobena pre mna, Lavíny nebo Nevrav mi aký som.

Vystoupení Desmod v rámci Prostějovského léta 2019:

Start sobotního dvojkoncertu Gabriely V.G. a Desmod je naplánován na 19.30 hodin. Vstupenky lze koupit v síti smsticket za 450 korun. Šest šťastlivců může být na parádním koncertu zadarmo, protože je Prostějovský deník mediálním partnerem akce. Stačí jen správně odpovědět na níže položenou soutěžní otázku.

Soutěž o vstupenky

Chcete vyhrát 3x2 vstupenky (pro páry) na koncert Desmod? Stačí odpovědět na tuto otázku: Ve kterém roce a kde byla založena kapela Desmod?
Ve hře je 6 volných vstupenek pro tři výherce (1+1). Odpovědi posílejte na e-mail: zdenek.vyslouzil@denik.cz, do předmětu uvádět DESMOD.
Vyhrává 9., 18. a 27. správná odpověď. Bez kontaktní adresy je odpověď neplatná. Uzávěrka soutěže je v pátek 10.11. ve 14 hodin.

Zdroj: KaSC ProstějovZdroj: KaSC ProstějovZdroj: Deník/VLP Externista