„Lidé si tu dnes mohou dát velikonoční kýtu na rožni nebo steaky. Rozhodli jsme se uspořádat akci, kdy lidé dostanou každé druhé pivo zdarma. Nechybí pět stálých druhů, pivní speciály a kvasnicové. První rok budeme provozovat gril a kiosek samostatně. Máme tu šikovnou cukrářku Hanu Pálkovou," ukázal správce kempu Petr Piňos na stolek s výstavními a chutnými velikonočními cukrářskými skvosty.

„Sice se teď rozpršelo, ale je tu krásně za každého počasí. Pivíčko dobré a na kýtu nemám ani slov. To je luxus," dal si pochoutku z grilu Dan Rozehnal z Prostějova a jeho přítelkyně dodala, že ochutnala vdolky a velikonoční perníčky a lepší dlouho nejedla. V kempu ale lidé najdou ještě víc.

„Nabízíme také třeba domácí brambůrky a klobásy. V provozu bude půjčovna lodiček, novinkou bude DiscGolf, v plánu máme zrenovovat dětské hřiště," nastínil správce kempu s tím, že výtěžky z akcí se vždy snaží rozdělit částečně na drobné opravy a větší částky si odkládají na rekonstrukci sociálního zařízení kempu v příštím roce.

Letos poprvé si navíc děti do Žraloka budou moci zajet ve třech turnusech na letní příměstský tábor. Podhradský rybník je zatím kvůli opravám hráze vypuštěný, ale Dětský den s šaškem Vikim, který mají pořadatelé na programu 31. května už se třeba zaleskne i na hladině rybníka.

„30. května by město mělo převzít hotovou stavbu, tak doufáme, že vše půjde podle plánu," nechal se slyšet správce kempu s výhledem na zámek a malebné přírodní scenérie. V červnu se zde lidé mohou těšit na Zumba Open Party, Pivní treking, Setkání bývalých hráčů plumlovského hokeje, zábavu s Katapult Revival či podvečery s hudbou.