"Premiérově jsme se rozhodli uspořádat festival na ikonické Pláži U Vrbiček. Rozlehlé prostranství přímo na břehu plumlovské přehrady má fantastickou atmosféru," informuje hlavní organizátor Milan Piňos z agentury MP Vision.

Regionální stálice i rockové hvězdy

Skladba účinkujících by měla oslovit všechny příznivce rockové hudby. Odpolední program obstarají známé kapely z Prostějovska. Jako první vystoupí Kokeno, následovat bude konická legenda Marasd. Sobotní podvečer završí parta, která je čtyřicet let na scéně - Quercus.

Jako hlavní hvězda festivalu vystoupí od 20 hodin Aleš Brichta, po kterém bude patřit hlavní stage až do půlnoci skupině Argema.

Nocovat bude možné v nedalekém kempu

Rock na Plumlově 2024
Časový harmonogram:
Otevření areálu – 12 hodin Kokeno – 14 hodin
Marasd – 16 hodin
Quercus – 18 hodin
Aleš Brichta – 20 hodin
Argema – 22 hodin

"Vzdálenější návštěvníci mohou využít k přespání Autokemp Mostkovice.Od Pláže U Vrbiček je vzdálený přibližně 200 metrů. Při rezervaci stačí ukázat platnou vstupenku a návštěvník dostane 10 procentní slevu na ubytování," dodává Piňos.

Vstupenky na festival jsou stále v předprodeji v síti smsticket.

"Základní cena je 390 korun. Máme i akční hromadnou vstupenku pro 4 rockery za 1190 korun. Podmínkou je, aby dorazili všichni čtyři současně," uzavírá šéf organizačního štábu.

Rock na Plumlově
KDY: sobota 8. června, od 12 hodin
KDE: Pláž u Vrbiček, Plumlovská přehrada
ZA KOLIK: 390 korun