Před měsícem pořadatelé varovali, aby zájemci o koncert nemeškali a pořídili si vstupenky včas. V Prostějově na tuto kapelu totiž bývá vyprodáno. A skutečně, lupeny zmizely závratnou rychlostí. Nic ale není ztraceno a o jedinečný hudební zážitek zdaleka nemusíte přijít.

„Pro velký zájem jsme přidali lístky na stání za zvýhodněnou cenu," vzkazuje za pořadatele koncertu Martin Tichopádek s tím, že otevření sálu bude před 19:00 a občerstvení bude samozřejmě rovněž zajištěno.

Kromě kapely Čechomor do Kulturního a společenského centra v Prostějově zavítá i skupina Kryštof. Ta sice letos neslaví kulatiny, ale ke svému albu Inzerát uspořádala podzimní klubové turné, které ale nestačilo uspokojit dlouhé řady fanoušků.

„Turné k albu Inzerát s kapacitou dvacet dva tisíc lidí bylo více než měsíc dopředu vyprodané. Neuspokojení fanoušci přesvědčili kapelu kolem Richarda Krajča přidat jarní turné," nechal se slyšet Michal Tichopádek. Kryštof club tour 2014 proběhne od 13. února do 28. března. Při příležitosti druhého kola koncertů Richard Krajčo se svou družinou zavítá i do prostějovského Kas­ka.

Lomozit v kryštofáckém stylu to zde začne 15. února od 20:00 hodin.

Předprodej vstupenek, který trvá od 21. listopadu, hlásí už jen hrstku posledních lístků.

„Za dva dny předprodeje se prodalo 1500 vstupenek přes internet a něco v Kasku. Kryštof bude mít jarní turné celkem v 19 městech mezi ně patří jako druhé město Prostějov. Dlouho pak už v sálech koncerty nebudou," upozornil Martin Tichopádek s tím, že jako host kapely Kryštof vystoupí mladá kapela AIRFARE, a že poslední lístky si můžete zakoupit v prostějovském Společenském a kulturním centru.