Kdy: V pátek 3. listopadu (od 13 do 17 hodin) a v sobotu 4. listopadu (od 9 do 15)
Kde: V Prostějově, v chovatelském areálu v Plumlovské ulici 50

Přijďte a nechte se okouzlit krásou a rozmanitostí drobného zvířectva, o které s láskou pečují šikovní chovatelé z Hané.

Co vás čeká?

  • Pestrá paleta drůbeže: Rozmazlete své smysly pozorováním různých druhů slepic a kohoutů
  • Klidní králíci: Už jste se někdy setkali s králíky tak blízko? Přijďte a nechte se okouzlit jejich něžností.
  • Elegantní holubi: Poznejte svět těchto krásných ptáků a jejich působivou variabilitu.

Výstava zvířectva v Plumlovské ulici v ProstějověVýstava zvířectva v Plumlovské ulici v Prostějově v roce 2013.Zdroj: DENÍK/Martina Greplová

Ale to není vše!

„Během návštěvy můžete ochutnat naše výborné občerstvení a posedět s ostatními nadšenci. Náš cíl je sdílet vášeň pro chovatelství s širokou veřejností a především otevřít dveře pro mladé nadějné chovatele. Jsme připraveni podělit se o naše znalosti a zkušenosti i s vámi,“ nechal se slyšet chovatel David Vančík.

Jeho slova si bere za svá i holub Emil a doplňuje: „Za všechna zvířátka mohu slíbit, že se budeme opravdu ze sebe snažit vydat to nejlepší. Přijďte se na nás mrknout, určitě vás mile překvapíme i nějakými taškařicemi a nebudeme jen tak rozmrzele sedět v koutě.“

Připomeňte si výstavu z roku 2009:

Areál chovatelů v Plumlovské ulici
OBRAZEM: Výstavní areál ovládli králici a holubi

Na akci vás všechny srdečně zve i předseda prostějovských chovatelů Karel Karkan, který navíc zdůrazňuje: „Zváni jsou opravdu nejen naši členové, ale také všichni, kteří mají zájem o chovatelství. Věnujeme zvláštní pozornost mládeži a vítáme všechny stávající i nové mladé chovatele. Přijďte se s námi podělit o vášeň pro drobné zvířectvo."

PozvánkaZdroj: Se svolením Davida Vančíka

Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci plnou zvířátek a pohody a pečlivě si vyznačte datum jejího konání v kalendáři.