Předchozí
1 z 13
Další

Hlasujte v anketě: Co u vás rozhodne volby?

Co u vás rozhodne volby 2022Co u vás rozhodne volby 2022Zdroj: Deník

Miroslav Slezák, důchodce, Prostějov

Miroslav Slezák, důchodce, ProstějovMiroslav Slezák, důchodce, ProstějovZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil"Podle mě v Prostějově vyhraje ANO a primátorem zůstane František Jura. Počíná si dobře. Já už ale jako důchodce tolik dění v politice jako dříve nesleduji."

Petr Ullmann, fotbalový trenér Sokola Konice, Konice

Petr Ullmann, fotbalový trenér Sokola Konice, KonicePetr Ullmann, fotbalový trenér Sokola Konice, KoniceZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil"Budu volit lidi, kteří pro obec něco dělají a jsou za nimi výsledky práce. A taky budu volit ty, kteří si u nás zajímají o sport tak aby se zvýšil zájem o fotbal po našem postupu a z obce přišlo více peněz pro rozvoj klubu."

Jiří Milar, Jiří Milar, invalidní důchodce, ProstějovJiří Milar, invalidní důchodce, ProstějovZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužilinvalidní důchodce, Prostějov

„Myslím, že v současné situaci vyhraje ANO na celé čáře v každém větším městě. Já osobně k volbám nechodím, protože to v našem státě nemá cenu. Vytvoří se vždycky koalice a bez ohledu na výsledek voleb, si to vždycky rozdělí pro sebe. Vyhrát může kdokoliv, ale pak stejně vládne ten, kdo se spojí. To je postavené na hlavu. Tady se klidně spojí peklo s nebem, jen aby zůstali u moci."

Hana Burešová, vedoucí pracovník, Prostějov

Hana Burešová, vedoucí pracovník, ProstějovHana Burešová, vedoucí pracovník, ProstějovZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil"K volbám nechodím, protože je to podle mě jedno kdo vyhraje. Oni se nakonec vždycky domluví, aby zůstali ve funkcích a nějaké počty hlasů, či vůle voličů je nezajímá."

Lucie Svačinová, OSVČ, Konice

Lucie Svačinová, OSVČ, KoniceLucie Svačinová, OSVČ, KoniceZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil"Myslím, že v tomto období je předčasné se vyjadřovat k výsledkům komunálních voleb. Já osobně mám jasno koho budu volit, ale předvídat jak to dopadne se neodvážím. Ono to je vždycky nakonec úplně jinak, než si myslím."

Tomáš Grepl, hudební manažer, Konice

Tomáš Grepl, hudební manažer, KoniceTomáš Grepl, hudební manažer, KoniceZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil"K politice se nechci vyjadřovat, mám úplně jiné zájmy."

Jan Vysloužil, důchodce, Studenec

Jan Vysloužil, důchodce, StudenecJan Vysloužil, důchodce, StudenecZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil"O politiku se nezajímám. Ve městech vyhraje ANO a na vesnicích ti, za kterými je vidět práce."

Markéta Sedláčková, zdravotní sestra, Prostějov

Markéta Sedláčková, zdravotní sestra, ProstějovMarkéta Sedláčková, zdravotní sestra, ProstějovZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil"K volbám nechodím, protože dění v politice nesleduji a hlavně tomu nerozumím."

Marta Nováková, úřednice, Prostějov

Marta Nováková, úřednice, ProstějovMarta Nováková, úřednice, ProstějovZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil"Názor na volby nemám žádný, politiku nesleduju a pokud něco zaslechnu v rádiu nebo televizi, tak mi většinou zůstane rozum stát."

František Nevrtal, zaměstnanec, Prostějov

František Nevrtal, zaměstnanec, ProstějovFrantišek Nevrtal, zaměstnanec, ProstějovZdroj: Archiv F. Nevrtala"Moc bych si přál, aby to bylo srdce ruku v ruce s rozumem. Aby se do zastupitelstva dostali lidé, kterým na našem městě skutečně záleží a dokážou upřednostnit prospěch města Prostějova před politickými ideologiemi, které zastupují a samozřejmě i prospěchem svým vlastním. Výsledek komunálních voleb bude podle mého názoru odrazem spokojenosti zdejších obyvatel s tím, jak se jim v našem městě žije. Myslím tedy, že rozhodne spíše celkové vnímání kvality života, než jednotlivé záležitosti, se kterými může být třeba i obecná nespokojenost."

Robert Bureš, student, Prostějov

Robert Bureš, student, ProstějovRobert Bureš, student, ProstějovZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil"Je mi to vcelku jedno, politika mě nezajímá. Myslím, že v Prostějově zůstane vše při starém, nic se nezmění."

Petra Porubová, studentka, Prostějov

Petra Porubová, studentka, ProstějovPetra Porubová, studentka, ProstějovZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil"Jéé, já ani nevěděla, že nějaké volby mají zase být. Vždyť byly loni na podzim, když prohrál Babiš, ne?"