více >>

Letní kino Napajedla: Zrodila se hvězda

Akce již skončila

Zveme vás na promítání filmu Zrodila se hvězda. Koná se v pátek 23. srpna 2019 od 21 hodin v Napajedlích. Vstupné je 80 korun. 

USA, 2018, délka je 136 minut. Drama / Romantický / Hudební

Režie: Bradley Cooper. Scénář: Eric Roth, Bradley Cooper, Will Fetters. Kamera: Matthew Libatique. 

Nevhodné pro děti do 12 let.  

Vstupné v prodeji na místě /nádvoří Nového Kláštera/ v ceně 80 Kč. Občerstvení připraveno. V případě deště se projekce ruší a bude stanoven jiný termín.

Hlavní roli v dechberoucím romantickém dramatu Zrodila se hvězda hrají Bradley Cooper a Stefani Germanotta, kterou ovšem celý svět lépe zná pod jejím uměleckým pseudonymem jako hudební superstar Lady Gaga. Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara Bradley Coopera je tento film jeho režijním debutem. Cooper ve filmu zároveň hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódiích a o to více se potýká se svými vnitřními démony.

 

23. 8.  (21:00–23:16)
Napajedla
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE