Letos uplynulo právě patnáct let, kdy začali první příznivci krásně modelované svalnaté postavy a tělesného zdraví trénovat a zušlechťovat svá těla ve studiu Remi Sport.

„Výročí jsme oslavili dnem otevřených dveří, kdy si noví zájemci mohli okouknout a vyzkoušet všechny přístroje a zařízení. Připravili jsme soutěže a zajímavý program ve všech prostorách studia,“ připomněla akci majitelka Libuše Řezníčková.

Za patnáct let provozu prošlo studio velkými změnami. Postupem času už totiž několik posilovacích přístrojů v jediné místnosti nestačilo velkému zájmu lidí. Prostory se rozšířily, přičemž největší investicí byla přístavba sálu pro aerobní cvičení. Dnes nabízí fitness studio kromě posilovny solárium či masážní kout. Cvičí se tu aerobik, trénuje taneční škola Dany Hubené nebo vyučuje TAI-CHI. Zvláště starší ženy si pak cení soukromí oddělené posilovny, která je určena výhradně jim.

Při dnešním hektickém stylu života, nadměrnému stresu a špatném způsobu stravování se hodně pozornosti věnuje očistě organismu. To umožňují především lymfatické masáže, které doporučují i lékaři.
„Naše masérky jsou odbornice na slovo vzaté, kromě lymfatických nabízíme všechny druhy masáží – reflexní, sportovní i klasické,“ vysvětlila podnikatelka, která se věnovala aktivně sportu a dodnes je jejím koníčkem. Klientela fitcentra je velmi široká, posilovat a cvičit chodí zájemci od patnácti let až po důchodový věk, kdy lze udržovat postavu cviky s mírnější zátěží.

„Nad všemi bdí kvalifikovaní trenéři s platnými zkouškami pro fitness a kulturistiku. Jiné cvičení doporučují pro hubnutí a jiné pro zpevnění svalů a jejich nabytí,“ uzavřela majitelka.