Ve studiu krásy a zdraví pracovala prostějovská podnikatelka nejprve jako manažerka. Práci s počítačem nakonec vyměnila za kontakt s lidmi. Naučila se masírovat a od předchozího majitele firmu koupila.

„Slender club vedu od jeho začátku. V březnu to bude už jedenáct let. Nejprve jsem dělala manažerku, později i masérku a uklízečku, všechno dohromady,“ řekla Dědková, která zaběhlou firmu vlastní dva roky.

Mladá aktivní žena pomáhá ve svém studiu všem, kteří chtějí relaxovat, uvolnit se, zpevnit si postavu nebo se zbavit bolesti zad či celulitidy. „Ke kýženým výsledkům klientů nám pomáhají rekondiční stoly na cvičení, na kterých si lidé zformují postavu. Protože se tyto cviky provádějí na speciálních stolech, nezatěžují klouby ani záda,“ poznamenala prostějovská podnikatelka.

Své zákazníky kromě cvičení láká také na deset druhů masáží od klasických, čínských energetických, havajských, medových až po masáže lávovými kameny.

„Velmi oblíbený je také anticelulitický program, kdy pomocí vakuových masáží narušujeme tukovou strukturu v podkoží, a tím zejména ženy zbavujeme tolik obávané celulitidy,“ uvedla Dědková s tím, že ani v tomto případě není nic zadarmo.

„Dámám, které mají problémy s celulitidou doporučuji, aby upravily svou životosprávu a začaly se hýbat. Sestavíme jim kompletní program masáží a cviků i s jídelníčkem. Velkým pomocníkem je také lymfoven. To jsou kalhoty, které klientky masírují a odbourávají tak otoky a  pomáhají zbavit nepříjemné elulitidy,“ dodala podnikatelka, která po Novém roce rozšíří své služby o relaxační centrum.

Zákazníci zde budou moci vyzkoušet infrakabinu, která funguje podobně jako sauna, ale na rozdíl od ní odbourává tuky. V centru nebude chybět ani vířivá vana.