Zajímat o dětskou módu se začala v těhotenství. Po porodu dcerky Nikitky se rozhodla, že oblečení, ze kterého malá vyrostla, jednoduše prodá. Nejprve oblečení prodávala přes internet. Nyní už má svůj kamenný obchod v centru města, který vlastní společně se svou sestrou.

„Když se malá před třemi lety narodila, úplně mě pohltila dětská móda. Oblékala jsem ji podle posledních módních trendů a oblečení jsem pečlivě ladila. Vzhledem k tomu, že jsem nakupovala kvalitní, značkové, a tudíž drahé věci, bylo mi líto je nechat poté, co z nich malá vyrostla, ležet ve skříni. Tak jsem si řekla, že je na internetu zkusím prodat, kupodivu se mi velmi dařilo,“ popsala své podnikatelské začátky Hubáčková.

Mladá maminka se po několika měsících úspěšného podnikání přes internet rozhodla otevřít vlastní kamenný bazárek v Prostějově. K tomu využila svůj byt nedaleko centra.

„Bylo to bohužel trochu z ruky a maminky si často ani nevšimly, že tu nějaký bazar je. Po několika měsících jsem všechno zboží přesunula k sestře, která měla obchod s drobným zbožím v centru města. Ten jsme společně předělali a zařídili si tu dětský bazárek. Teď si postupně budujeme klientelu. Už teď vidím, že je o dětské obnošené zboží veliký zájem. Jako správné matky jsme myslely i na to, aby maminky měly co nejpříjemnější nakupování a vytvořily jsme tu dětský koutek, kde si ratolesti zákaznic mohou hrát,“ poznamenala úspěšná podnikatelka.

Podle ní se maminky, které nakupují v bazaru, nemají vůbec za co stydět. „Máme tu vesměs značkové věci, které vypadají jako nové. Nikdo nepozná, že už je mělo nějaké dítko na sobě,“ dodala obchodnice.