Na své povolání kosmetičky se pečlivě připravovala na střední škole ve Zlíně, avšak brzy po maturitě ztratila v tvrdé realitě praxe veškeré ideály.

„Teorie byla tehdy od skutečnosti velmi vzdálená. Ve službách chyběly kosmetické přípravky, prostory byly stísněné a bez jakéhokoliv technického vybavení,“ vzpomíná podnikatelka. „Ženy si nosily do tak zvaných salónů krásy vlastní krémy a šampóny. Tu dobu si vybavuji s mrazením v zádech,“ vrátila se v myšlenkách do minulosti Pavlína Vačkářová. Proto hned, jakmile to bylo možné, otevřela vlastní kosmetické studio. Pro kosmetické přípravky jezdila tehdy do Rakouska.

„Měla jsem poměrně široký okruh zákazníků, takže o práci nebyla nouze. S rychlým přílivem nových kosmetických produktů a moderního technického vybavení z Evropy se otevřely v oblasti péče o zevnějšek úplně jiné možnosti. Dnes nabízíme ženám, ale i mužům dokonalý servis,“ konstatovala podnikatelka a s tím, že kromě ošetřování vlasů a kosmetiky se jedná také o pedikúru, manikúru, permanentní makeup, parafínové zábaly a masáže.

Studio Naisy se rozšiřovalo, modernizovalo a proto také několikrát stěhovalo. Dnes už má Pavlína Vačkářová vlastní prostory s bezbariérovým přístupem, které odpovídají normám i jejím představám o příjemném prostředí. Stejně tak se po bouřlivém období, kdy na český trh vtrhly světové kosmetické firmy, ustálila i spolupráce se špičkovými značkami. Studio například získalo prestižní status eurosalónu firmy Wella, což ho zařadilo mezi čtrnáct vyvolených salonů v republice.

„Firmy, jako je Wella, přednostně školí naše pracovníky v nových trendech, technikách líčení a ošetřování pleti a vlasů. Máme možnost testovat nové výrobky a získáváme prioritní dodávky nových produktů. Neustále sledujeme nové trendy v Evropě i ve světě. Jezdíme na kosmetické veletrhy, letos jsme byli například v Barceloně nebo Bologni. Jde nám hlavně o dobré jméno a pověst,“ zdůraznila Pavlína Vačkářová.