V neuvěřitelně krátké době zrekonstruoval pár značně zdevastovaný dům, kde dříve sídlila mateřská škola. Za necelých šest měsíců už nabízely přestavěné prostory příjemné posezení v restauraci s vyhlášenou krmí mistra kuchaře Kubíčka. „O hosty jsme neměli nikdy nouzi. Každý víkend jsme navíc pořádali různé oslavy, ať už to byly svatební hostiny, promoce nebo podnikové prezentace,“ zavzpomínal František Kubíček.

Nedostatek ubytování rodinného typu jej podnítil ke změně. Prostory restaurace se postupnou přestavbou zmenšily a ubytovací kapacita se rozšířila o další pokoje.

Dnes nabízí Penzion Kubíček příjemné prostředí, klid a nerušené soukromí v devíti komfortně zařízených pokojích. Ubytovaným hostům jsou podávány kontinentální snídaně, zájemcům připraví majitel penzionu a šéfkuchař v jedné osobě František Kubíček také večeře.

„Máme ubytované převážně hosty z ciziny. Domluvíme se velmi dobře německy, anglicky i rusky. Za dobu provozování našeho penzionu už máme poměrně ustálenou klientelu,“ vysvětlil František Kubíček. Zvláště motoristé oceňují výhodu uzavřeného parkoviště, které je nepřetržitě monitorované kamerovým systémem.

Služeb penzionu využívají nejen hosté z okolních evropských států, ale podle slov majitele takřka z celého světa. V knize hostí jsou zapsáni Japonci, Afričané, dokonce i argentinský velvyslanec. Velice často zde nocují známé české celebrity - politici, herci a sportovci. Mezi posledními zde klidným spánkem oddechovali herci Jana Paulová, Pavel Zedníček a Roman Štolpa. Exteriér penzionu vyhledávají často filmaři, a to nejen čeští.

„Spokojenost hostů je naším hlavním cílem. Hosté se často vracejí a doporučují nás i svým přátelům a známým. To je pro nás velkým povzbuzením a zadostiučiněním,“ přiznala paní Ivana.