„Začínal jsem skromně, brali jsme v podstatě všechnu práci, která se naskytla. Zhruba s desítkou zaměstnanců jsme prováděli drobné či větší opravy a rekonstrukce pro podniky v průmyslovém sektoru. Vydělané peníze jsem investoval zpět, a tak se objem prací a počet zaměstnanců postupně zvyšoval,“ zavzpomínal Jaroslav Krejčí. Ne vždy mu však bylo do zpěvu. Přišly i chvíle, kdy se nedařilo a zvažoval, zda má smysl pokračovat dál. Ale krize přešla a nová zakázka byla impulzem do další práce.
S kvalitním technickým a materiálním zázemím a zručnými stavebníky se Jaroslav Krejčí postupně zaměřil na soukromý sektor a stavbu rodinných domků na klíč. Pouze speciální vnitřní instalace a rozvody, jako například topení, plyn, elektřinu, klimatizaci, nebo podlahářské práce zajišťovaly daní poddodavatelé.
„Teď už jsem v důchodovém věku a s přibývajícími léty ubývá zakázek, které pečlivě vybírám. Práce máme i přesto dost. V poslední době majitelé starších rodinných domů zateplují fasády a tyto práce spolu s různými rekonstrukcemi jsou hlavní náplní naší činnosti,“ vysvětlil úspěšný stavař.
Svou pozornost upřel v poslední době na rozšíření obchodní činnosti. Spolu s rodinou provozuje prodejnu květin a floristického zboží, zabývají se květinovou výzdobou při svátečních příležitostech a projektují zahrady.
„Jak odpočívám? V klidu a samotě na své chatě nad plumlovskou přehradou,“ prozradil podnikatel.