Karlovický Resort Valachy sdružující hotely Lanterna, Horal a Galik a Ski areál Razula patří díky množství a kvalitě služeb pro milovníky aktivní zábavy i relaxace k velmi vyhledávaným destinacím. Nabízí spoustu příležitostí, ať už plánujete delší dovolenou, nebo jen výlet „na otočku".

Za lyžováním i na běžky

Přímo v Resortu Valachy si můžete zalyžovat ve Ski areálu Razula. Zdatnější sportovci si užijí na červené sjezdovce Razula. Pro děti je jako stvořený mírný svah u hotelu Horal, kde funguje i lyžařská Tygří školka. Navíc hned vedle je hotel Horal s valašskou hospůdkou, bowlingem a hlavně relaxačním centrem Wellness Horal s termálními bazény. S dětmi tak můžete ze svahu zamířit rovnou za koupáním. Při příznivých sněhových podmínkách je okolí protkáno 40 kilometry běžeckých stop v údolí a desítkami dalších kilometrů na hřebenech.

Lyžuj a plav „v moři"

Zaplujte ze sjezdovky rovnou do „moře". Ski areál Razula nabízí akci Lyžuj a plav, díky níž získáte hodinu zdarma v termálních bazénech Wellness Horal. Akce platí ve všední dny a vztahuje se na vybrané skipasy včetně večerního lyžování.

Bazény, sauny a thajské masáže

V relaxačním centru Wellness Horal si dokonale prohřejete svaly a vyčistíte hlavu. Saunový svět nabízí odpočinek v saunách, páře či tepidáriu, neobvyklým zážitkem je i posezení ve venkovním whirlpoolu nebo denně od 8 do 10 hodin saunování dětí. V termálních bazénech si užijete koupání ve slané vodě vyhřívané až na 36°C, nechybí ani atrakce pro děti (bazének s hřibem, divoká řeka, jeskyně..) Neobyčejně bohatá je zdejší nabídka exotických masáží s terapeuty z Thajska, Srí Lanky, Filipín a Bali, nově můžete vyzkoušet i obličejová ošetření přírodní kosmetikou Pure Fiji. Specialitou Wellness Horal jsou populární saunové rituály, která zatím nabízí jen pár center v tuzemsku.

Pobyty s dětmi zdarma

Pokud byste chtěli zůstat v Resortu Valachy přes noc, můžete využít řadu zvýhodněných pobytů, třeba Zimní dovolenou v Beskydech s ubytováním dětí na přistýlce zdarma a polopenzí, skipasem, masáží a dalšími bonusy v ceně. Samozřejmostí je neomezený vstup do termálních bazénů nebo animační programy pro děti. Tyto pobyty nabízí Spa hotel Lanterna a wellness hotel Horal, v obou už zbývají jen poslední volné pokoje.

Za gurmánskými zážitky

Nezapomeňte ani na gurmánské požitky. Resort Valachy vás pohostí kvalitní valašskou gastronomií. Náročné gurmány jistě uspokojí zážitková restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna, která na únor připravila čtyřchodové degustační menu Návrat ke kořenům. Můžete ochutnat i jiné speciality v rámci Grand Restaurant Festivalu, do nějž je Vyhlídka rovněž zapojena. V období kolem Valentýna bude v nabídce i Valentýnské menu. Pro zamilované připravil hotel Lanterna i nabídku romantických valentýnských pobytů.

Tipy na zajímavé akce

30.-31.1. – Lyžování za vysvědčení (sleva pro školáky)
1.2. – Retro oslava – 10 let Ski areálu Razula (testování lyží, zábava, sleva na lyžování)
1.2. – Saunová noc ve Wellness Horal
10.-14.2. – Valentýnské lyžování za hubičku ve Ski areálu Razula
22.2. – Sněhové sochy u Karlovského muzea
1.3. – Noční stopa Valachy (večerní závod na běžkách)
Více informací: www.valachy.cz, www.razula.cz