Je to první ze tří nájemních objektů o celkové rozloze 52 000 m2 připravovaných v Technologickém parku Olomouc-Hněvotín.

„Realizací vlastní nájemní haly a přípravou dalších dvou nájemních objektů vycházíme vstříc investorům hledajícím disponibilní moderní průmyslové nemovitosti v Olomouci a okolí. Jednotlivé požadované prostory budou na míru přizpůsobeny potřebám nájemců. Jsme připraveni rovněž nabídnout prodej pozemku, výstavbu objektu do osobního vlastnictví či dlouhodobého pronájmu," řekl ředitel GEMO DEVELOPMENT Bohumil Mach.

"Strategická poloha, velká rozloha, komplexní vybavení inženýrskými sítěmi, kvalifikovaná pracovní síla a rozsáhlé portfolio asistenčních služeb pro investory předurčuje park mezi nejatraktivnější lokality na Moravě. Vznikne také řádově několik stovek pracovních míst," doplnila manažerka projektu Šárka Havlíčková.

„Park má obrovský potenciál nejen pro výrobní a logistické společnosti, ale také výzkumná a vývojová střediska. Dlouhodobě v Olomouci neexistují volné moderní průmyslové prostory. Park tedy nabízí vhodné řešení pro vyplnění díry na trhu a zároveň může nabídnout zajímavou alternativu k průmyslovým nemovitostem v Brně. Dá se očekávat, že se park stane investičním impulsem pro firmy, které vytvoří nové pracovní místa v tomto kraji," dodává Jaroslav Kauze z firmy Cushman and Wakefield.

Dokončení stavby je naplánováno na konec května 2014.

Halový objekt byl navržen s důrazem na maximální flexibilitu a efektivnost tak, aby vnitřní dispozice mohly být průběžně upravovány a dovybaveny dle požadavků jednotlivých nájemců.

V nabídce jsou nájemní jednotky již od 1 250m2.