Jak na to?

Využijte akce Deník slevový týden, která se uskuteční od 23. do 29. března. Využijte jedinečnou šanci stát se její součástí a představte svou firmu v nejsilnějším regionálním médiu. Naším cílem je nabídnout účast všem – velkým zavedeným prodejcům, ale i malým obchodníkům a podnikatelům.

Připravovanou mediální kampaní oslovíme až 6,5 milionu potenciálních zákazníků. V Deníku, na webu denik.cz, v Deníku Extra distribuovaném zdarma do vašich schránek a také v časopisech vydavatelství Vltava Labe Media zveřejníme vaše slevové nabídky.

Čtenář si pak vystřihne slevovou kartu a s ní může čerpat vámi nabízenou nabídku. A to i opakovaně a po celé republice.

„Akce Deník slevový týden jsme se zúčastnili v říjnu a byli jsme spokojeni. Akce byla dobře komunikovaná a dostala se přímo k naší cílové skupině. To jsme zaznamenali jak v našich kamenných prodejnách, tak na našem e-shopu, kde zákazníci kupon hojně využívali,“ potvrdil úspěšnost akce Jan Vyletěl, ředitel reklamy a marketingu společnosti JENA NÁBYTEK.

Deník slevový týdenOslovte nové zákazníky

Zapojit se do Slevového týdne můžete i vy. Představte svou firmu a nabídněte zákazníkům bonus dle vašeho uvážení. Například Oční klinika NeoVize Brno nabídla slevu 30 % na vyšetření.

„Akce Deník slevový týden jsme se zúčastnili loni a byli jsme naprosto spokojeni. Nabízíme řadu vyšetření i operací hrazených pojišťovnami. V této akci jsme ale nabídli pacientům slevu na vyšetření, která pojišťovny nehradí. Tím se zlepšila dostupnost vysoce specializovaných vyšetření a přišla spousta nových pacientů,“ popsala Natálie Timčenková, marketingová specialistka Oční kliniky NeoVize.

Zapojit se však můžete, ať podnikáte v jakémkoliv oboru. V gastronomii, ve službách, prodáváte zahradní techniku nebo třeba provozujete fitness.

Nabídnout jako bonus můžete kávu k polednímu menu zdarma nebo při nákupu permanentky do fitness iontový nápoj za polovinu ceny. Záleží jen na vás, jaké lákadlo zvolíte.

Zapojte se

Obraťte na Martinu Bernardovou, která vám pomůže: martina.bernardova@vlmedia.cz, tel.: 775 422 102. Další informace najdete na webu slevy.denik.cz. (red)

Deník slevový týdenAplikace Bon: vše pohromadě

Všechny slevové nabídky najdete také v mobilní aplikaci Bon.

Ta uživatele informuje o slevách a výhodných akcích zvolených obchodů, navíc si do ní lze nahrát všechny své slevové karty.

Karta a nabídka obchodů se vám automaticky zobrazí v místě nákupu.

Prostě máte vše pohromadě na jednom místě.