H.E.A.T. je zkratkou High Energy Aerobic Training, což znamená aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem, právě to nabízí společně s TRX (posilování jen s váhou vlastního těla opět pod vedením instruktora prevence bolavých zad pozn. red.) a power jógou H.E.A.T. centrum na ulici Wolkerova v Prostějově.

„Chodí k nám lidé, kteří dělali již mnoho pokusů a nevěří, že by mohli zhubnout, obvykle po první lekci ale mění názor," říká majitelka centra Jarmila Šulkovská.Logo

H.E.A.T. programu se lidé nemusejí bát, zvládne jej totiž každý.

„Jde o chůzi na mechanickém běžícím páse, který není na elektriku a člověk díky němu vydá dvakrát víc energie. Toto cvičení je pro každého bez rozdílu věku i kondice i pro klienty po operaci jako rehabilitace neboť nijak nezatěžuje pohybový aparát," vysvětlila Jarmila Šulkovská.

Pokud vám dělají potíže hodiny aerobicu, plavání na bazéně nebo obyčejný běh městem, H.E.A.T. centrum poskytuje soukromí.

„Lidé u nás mohou cvičit bez ostychu. Nabízíme chůzi na hudbu pod vedením instruktora a večer jen při lampě, kdy se cvičící nemusí stydět za svou postavu," uvedla Jarmila Šulkovská s tím, že výsledky na sobě pozná každý, kdo chodí cvičit pravidelně dvakrát týdně dva měsíce.

„Začala jsem chodit cvičit třikrát týdně a samozřejmě jsem upravila také stravu, bez které by nebylo možné dosáhnout změny. S pravidelným cvičením a stravováním jsem se dostala z počátečních 86 kilogramů na váhu 60 kilogramů," píše na webu H.E.A.T. centra Petra Míčová, která za rok pravidelného cvičení v H.E.A.T. centru zhubla 26 kilogramů.

Nabízí i muzikoterapeutickou relaxaci

H.E.A.T. centrum ale nepomáhá jen s hubnutím, přijít si sem lidé mohou i odpočinout, a to při takzvané muzikoterapii. Tu pořádá centrum pošesté.

„Je to jen zpestřením nabídky centra, není to náš přímý produkt, ale lidé o něj mají zájem," sdělila Jarmila Šulkovská. Vstupenku na muzikoterapeutickou relaxaci, která se v centru bude konat v sobotu 15. února od 17:00 můžete věnovat svým blízkým třeba k Valentýnu.

„Budete jen ležet a relaxovat ve spacáku a dobíjet baterky. Vstupné je 180 korun. Zazní zde čínské a planetární gongy, zpěv, tibetské mísy, salašnická fujara, šamanské bubny a mnoho dalšího," vzkazují pořadatelé s tím, že je nutné si na relaxaci přinést vlastní karimatku a spacák. /PR/