V atletické části závodů sokolské všestrannosti hodnotili pořadatelé 135 přítomných závodníků ze čtrnácti tělocvičných jednot Sokolské župy Prostějovské.

V jednotlivých věkových kategoriích se umístili nejlépe:

Předškolní děti (2005 a mladší): 1. Adam Polanský (TJ Sokol Otaslavice), 2. Pavel Hejda (TJ Sokol Přemyslovice), 3. Lukáš Koudelka (TJ Sokol Kostelec na Hané).

Žákyně I (2002 až 2004): 1. Veronika Osmerová (TJ Sokol Vrchoslavioce), 2. Barbora Stopková (TJ Sokol I Prostějov), 3. Kristýna Popelková (TJ Sokol Stražisko).

Žákyně II (2000 až 2001): 1. Viktorie Suchánková (TJ Sokol Čelechovice na Hané), 2. Eva Smítalová (TJ Sokol I Prostějov), 3. Lucie Tomášková (TJ Sokol Vřesovice).

Žákyně III ( 1998 až 1999): 1. Karolína Zettelová (TJ Sokol Kralice na Hané), 2. Karolína Poslušná (TJ Sokol Dobromilice), 3. Veronika Čmelová (TJ Sokol Dobromilice).

Žákyně IV (1996 až 1997): 1. Marika Navrátilová (TJ Sokol Kralice na Hané), Kamila Tesárková (TJ Sokol Vřesovice), 3. Lenka Vybíhalová (TJ Sokol Čelechovice na Hané).

Dorostenky (1993 až 1995): 1. Jana Smítalová (TJ Sokol I Prostějov). Žáci I (2002 až 2004): 1. Roman Vodák (TJ Sokol Dobromilice), 2. Adam Hikel (TJ Sokol Otaslavice), 3. Petr Rušil (TJ Sokol Otaslavice).

Žáci II (2000 až 2001): 1. Štěpán Klemsa (TJ Sokol Přemyslovice), 2. Petr Antoníček (TJ Sokol Dobromilice), 3. Jaroslav Pospíchal (TJ Sokol Kralice na Hané).

Žáci III (1998 až 2009): 1. Adam Novotný (TJ Sokol Otaslavice), 2. Jaroslav Čureja (TJ Sokol Přemyslovice), 3. Tomáš Hloušek (TJ Sokol Otaslavice).

Žáci IV (1996 až 1997): 1. Jiří Odvářka (TJ Sokol Smržice), 2. Miroslav Simon (TJ Sokol Stařechovice), 3. Filip Bečvář (TJ Sokol Přemyslovice).

Dorostenci (1993 až 1995): 1. Jan Vyroubal (TJ Sokol Stařechovice), 2. Jiří Zapletal (TJ Sokol Přemyslovice), 3. Jiří Kašpar (TJ Sokol Čelechovice na Hané).

Muži (1992 a starší): 1. Tomáš Doseděl (TJ Sokol Čelechovice na Hané), 2. Jakub Otáhal (TJ Sokol Vřesovice), 3. Viktor Palánek (TJ Sokol Čelechovice na Hané).

Závodníci, kteří se zúčastnili všech částí závodů sokolské všestrannosti (plavání, gymnastika, šplh, atletika) mohli být hodnoceni komplexně.

Přeborníky Sokolské župy Prostějovské pro rok 2011 jsou v kategorii předškolní děti Pavel Hejda (TJ Sokol Přemyslovice), v kategorii žákyně II Terezie Ondroušková (TJ Sokol Smržice), v kategorii žákyně IV Pavlína Klechová (TJ Sokol I Prostějov), v kategorii žáci II Michal Ošťádal (TJ Sokol Přemyslovice), v kategorii žáci III Radim Šišma (TJ Sokol Přemyslovice), v kategorii žáci IV Jiří Odvářka (TJ Sokol Smržice) a v kategorii dorostenci Jiří Zapletal (TJ Sokol Přemyslovice).

VLASTIMIL KADLEC

Prostějovský deník|Propagujte i svojí stránku