Z TJ Sokol I Prostějov jelo do Třince k soutěži seniorů s trenéry Hejčíkem a Novákem devět zápasníků: Ivo Spáčil, David Gamba, Jakub Pospíšil, Václav Hejčík, Patrik Pover, Jan Jusko, Stanislav Matela, Roman Zajíček a Michal Wicha. Mile překvapil loňský mistr České republiky v soutěži kadetů Pospíšil, když letos, už jako senior, vybojoval ve své váhové kategorii bronzovou medaili. Zajíček v boji o třetí místo bohužel neudržel na lopatkách reprezentanta České republiky Jandu. Většina borců Prostějova je ještě ve věku kadetů, ale s postaršením startovali v soutěži seniorů. Průměrný věk družstva je 19 roků a v seniorské lize družstev je zatím TJ Sokol I Prostějov na pátém místě za Havlíčkovým Brodem, Olympem Praha, Chomutovem a Hodonínem. Za Prostějovany jsou v tabulce Třinec, Krnov, Plzeň I, Vítkovice, Tichá atd. V konečné tabulce by chtěli zápasníci Sokola I dosáhnout na třetí místo.

V kategorii seniorů dosáhl vynikajícího úspěchu i odchovanec TJ Sokol I Prostějov a TJ Sokol Čechovice Kamil Slezáček, nyní startující za Olymp Praha, když ve váhové kategorii do 100 kilogramů třikrát vyhrál a jednou prohrál. Za třetí místo si zasloužil bronzovou medaili.

Z oddílu TJ Sokol Čechovice se zúčastnilo s trenérem Vojtěchem Szilvou osm kadetů a z nich pět si přivezlo domů medaile. Zlatou za první místo ve váhové kategorii do 100 kilogramů František Nesvadbík, absolvoval tři vyhraná utkání. Stříbrné medaile za druhá místa si zasloužili Jan Hrdý ve váze do 58 kilogramů (tři vítězství, jedna prohra), Roman Dvořák ve váze do 76 kilogramů (dvě výhry a jedna prohra) a Tomáš Kaut ve váze do 85 kilogramů (tři výhry a jedna prohra). Bronzová medaile patřila za třetí místo Michalu Bukvovi ve váze do 85 kilogramů (dvě vítězství a dvě prohry).

V tabulce ligy družstev kadetů mají Čechovičtí 57 bodů, Havlíčkův Brod 56, Hodonín 38, Třinec také 38, Chomutov 34, Tichá 29 atd. ⋌(kdl)