Startovalo přes 200 závodníkú z 22 oddílů České republiky i ze zahraničí. Z Sokol I Prostějov startovalo sedm závodníků. Z oddílové přípravky kategorie B vybojoval ve váhové kategorii do 28.kilogramů. Alexandr Venedejev 3.místo, ve váze do 35 kilogramů Richard Zbořil 4. místo a Vít Kolář 5 místo.

V kategorii mladších žáků si zasloužili Jakub Kočí ve váze do 57 kilogramů a ve váze do 80 kilogramů Filip Jandušík první místa, ve váze do 46 kilogramů Václav Šemický třetí místo a ve váze do 43 kilogramů Pavel Kolář páté místo.

„Je to další úspěch našich mladých borců po vítězství v přeboru České obce sokolské a medailového umístění na přeboru ČR v Jihlavě, usmíval se jejich trenér Jindřich Hejčík.

Na Velké ceně Hodonína mladíků z oddílových přípravek a mladších žáků v zápase řecko-římském startovalo 240 účastníků z 32 tuzemských oddílů a dalších deseti evropských, což oživilo čtyři žíněnky. V soutěži družstev mladších žáků zvítězila TJ Sokol I Prostějov ve složení Adam Dadák, Richard Zbořil, Vít Kolář a Filip Dadák. (kdl)