Druhé místo obsadil ve váhové kategorii do 96 kilogramů František Nesvadbík, dva soupeře porazil a ve finále podlehl. Na třetích místech skončili ve váhové kategorii do 60 kilogramů Jan Hrdý a ve váhové kategorii do 84 kilogramů Michal Bukva. Oba své tři soupeře porazili a s jedním prohráli. Čtvrtá místa obsadili Tomáš Rais, který ve váhové kategorii do 60 kilogramů podlehl právě svému oddílovému kolegovi Janu Hrdému, a ve váze do 66 kilogramů Petr Hrdý.

„Čekají nás v březnu ještě účasti na dalších akcích," nastínil nejbližší program svých svěřenců trenér Vojtěch Szilva, „Naši chlapci z přípravky pojedou k měření sil nejmladších adeptů do Hodonína, zúčastníme se se svými členy také přípravného turnaje zápasníků v Novém Jičíně 
a o posledním březnovém víkendu budeme zastoupeni na Velké ceně Třince. Tam půjde zároveň o druhé kolo České ligy kadetů, TJ Sokol Čechovice je po prvním kole na třetím místě. V jeho průběhu se nám moc nedařilo, dopláceli jsme na tehdejší širší marodku v našem kolektivu."

Autor: Vlastimil Kadlec